Forumi Kuq E Zi
 Si mund te jete ne dashuri anetari me lart... - Faqe 3 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
 Si mund te jete ne dashuri anetari me lart... - Faqe 3 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 3]


E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
First topic message reminder :

.........

luani

luani
Administrator
Administrator
Shume terheqese.

Blero

Blero
VIP
VIP
Si luan

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
shum i zgjuar sja hedh askush ne dashuri ktij


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
E kunderta e nickut te saje.
E sincert, e dashur dhe e embel.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ja ka haberin dashnisjo si punna ime  Si mund te jete ne dashuri anetari me lart... - Faqe 3 1416650876  Si mund te jete ne dashuri anetari me lart... - Faqe 3 1416650876  Si mund te jete ne dashuri anetari me lart... - Faqe 3 1416650876 


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Si lulja plot nektar,
me aromen e saj te deh,
E embel, terheqese si me magji,
me nje shpirt te pasur plot energji,
Sharmit te saj te bukur,
S'mund ti rezistoj asnji...

Klio

Klio
Moderator
Moderator
i embel edhe i zjarrt


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
naive ndaj ndonjeher zhgenjehet shum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Si nje lule trendafili,
heret ne mengjes,
kur mbi te shkelqen,
buleza me vese,
petalet plot arom,
ku fshehin nektar,
eshte magjepse...
po ti shpalosesh me gjishterinje,
ngadale ngadale,
ta afrosh tek buzet qe digjen zjarr,
ti shuash me lengun e petaleve te saje,
te shijosh nga brenda kete lule madheshtore,
do te ishte lumturia...
lumturia me e madhe shpirterore.
Enderro, enderro...
asnjeher mos hesht,
ndoshta nje dite
do te behet realitet...

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
edhe i but edhe i zjarrt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
si lule ne pranvere

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sdi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
e matur dhe e zgjuar

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e zjarrt por edhe egoist


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
E embel siq eshte ne foto...
madheshtore po ta shijosh...

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons