Forumi Kuq E Zi
 Si mund te jete ne dashuri anetari me lart... - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
 Si mund te jete ne dashuri anetari me lart... - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 3]


E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
First topic message reminder :

.........

luani

luani
Administrator
Administrator
Nuk e di.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
i embel edhe pasionant


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
them qe terheqese dhe e embel.

Erisa

Erisa
Princeshe
Princeshe
Hata fare  Si mund te jete ne dashuri anetari me lart... - Faqe 2 1416650876

http://hapesira.forumotions.net/

luani

luani
Administrator
Administrator
Shume e lezeteshme ,ashtu si eshte edhe ne pamje.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
si luan i embel e shum donzhuan


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Nga emri -E Askujt- duket e" eger"si lulja mos prek,
por kam mendimin se eshte me e bute , e embel, e dashur shume me shum sa qe e paramendoj .

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ky tshkep aaaahahahhahaha


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Ta rremben zemren ,ka fuqi manjetike qe sa me shume ti afrohesh te terheq me shume nga vetja.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
i kujdeshem.i embel edhe i zjarrt ne tnjejten koh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Kam arrit ne nje konkluzion se eshte shume terheqese dhe zotron aftesi,te te beje per vete ,per mendimin tim eshte shume e mire dhe e meriton ta dashurosh .

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aahahhah un x ket pun sjam po tdij me qen nuk me marrin inat
ky terheqes e simpatik ne tnjejten koh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Klio

Klio
Moderator
Moderator
e embel edhe e zjarrt edhe pse nuk e tregonnn


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
sikur te e dija

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
i zjarttt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Si nektari i luleve.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
i embel edhe i zjarrt ne tnjejten koh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Fjala e persosur mendoj se i shkon me shume.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
i embel edhe i zjarrt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Klio

Klio
Moderator
Moderator
katile


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e ndjeshme e embel e dashuruar perveq sesht katile si mu  Si mund te jete ne dashuri anetari me lart... - Faqe 2 1416650876


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Nuk e di

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dua nje perqafim nga ty..
Pse jo edhe dy ..
Dua te te kem me afer.
Pse jo edhe te jem me ty..
E dua nje puthje. :*
Pse jo edhe me shume Smile
E dua nje fillim jete me ty
Pse jo deri ne fund ♥️__♥️ SI TE THEM
QE TE
DUA
i till esht ky siper


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Klio

Klio
Moderator
Moderator
egoiste sbeson se ndoshta dikush tjeter e don me shum se ai qe e lendoi egoiste cme i bo


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

luani

luani
Administrator
Administrator
nuk e di

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
duket nga vet emri


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Terheqese.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
i eger edhe i embel


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
E mendoj terheqese,
te embel,te qeshur,te dashur,
e perkryer si njeri,
ndaj e adhuraj,
ndaj dua te jem aty,
nga drita e saj te marr pake drite,
nga petalet lulkuqe...
te mbushem me arome,
buzet e saje te embla,
njehere ti provoj...
e pse jo gjokset tona te behen nji,
e dy zemra te dashuruera te rrahin ne snkroni,
e pse jo kjo te zgjase pa kufi,
Finalja te jete e madhja DASHURI.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
i embel edhe i zjarrt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons