Forumi Kuq E Zi
Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]


E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
First topic message reminder :

Do ti thoja qe te dua sinqerisht dhe me ka marre malli te ti shoh dy syte e bukur.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E di cila do ishte dhurata më e bukur që mund të merrja për Vitin e ri?
Dy
duar që mbyllin sytë e mi nga prapa dhe që më përqafojnë fort kur të
kthehem duke shtrënguar gjithë qënien time ngjitur me tënden.. Nuk dua
Shumë..Mjafton që ky gjest të vije nga TI


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Po t'me jepet mundesia ti prekja syt e tu,
te jesh e bindur se emocion e dashuri,
do shprehnin gjishterinjet e mije ,
me krahet hapur me pa durim do te prisja,
gjoksin tim ,puthitej me gjoksin tend ,
ku tik-taket e zemrave tona te beheshin nje ,
buzet e mija ,te mbylleshin te buzet e tua,
e qenjet tona te behen nje ,
dhe cdo gje imja do jete e jotja ,
dhe per mua ti do ishe bota...

Angel

Angel
Princeshe
Princeshe
Asgje.

luani

luani
Administrator
Administrator
TE PERSHENDES

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Jan Disa momente qe dua
te te shkrengoj fort edhe
nuk dua te te le te ikesh !


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Te them te dua me duket pak,
Te them zemer dua te kem pran,
Te them shpirt ,nuk kam linje online,
Te them te prek pak te kam larg,
Po shpreh nje deshire qe une dua ,
Te puth syte,
Te puth faqet,
Te puth buzet e embla te tua,
Ne krahet e mij gjoksin tend me shterngue.
e keshtu te qendroj i lumturue,
mallin qe kam per ty me shuar.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do mesohem tjetoj pa buzqeshjen e syve te tu
do mesoj tjetoj pa puthjen tende qe gjithnje mgjes per mgjes ma ke dhuru
do mesohem pa genjeshtrat e tua pa premtimet qe kurr si ke realizu
po kurr sdo ndal duke te te dashuru
e heshtur perball do qendroj
e zemren per nje cast do e ndaloj
do ndaloj at zemer qe ska rresht kurr se dashuruari
edhe pse ti ike e nise loj me ndjenjat e dashuris
sdo jet von kur e ti tbehesh pjes e vetmis


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Klio

Klio
Moderator
Moderator
mka marr malli zemer me tpa qoft e per tfundit her


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Sa vjen e me shum te dua

Sa vjen e me shum po ndjej mungesen tende pa mbarim

Sa vjen e me shum shoh qe te dua me gjithe shpirtin tim

Se ti je ajo qe i jep jet zemeres time te jetoj

Te dua shum zmr


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Largesia ndermjet nesh na bene te kuptojme se sa shume duhemi.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
tkaloj sa me bukur me tjetren


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
gjithnje te dua

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nese ndjenjat e tua jan te pastra vec mire do te behet per ty...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Klio

Klio
Moderator
Moderator
PA TY nuk më rreh zemra
PA TY s'më kalon jeta
PA PUTHJEN tënde
buzët e mia mbeten te shkreta


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dua te me flasesh,qe te me zgjosh nga gjumi..Te me celesh perseri, se zeri yt me ngjall pranvere..
Hyr dhe rri perjete me mua, brenda ne qenien time sepse me mungon shume , me mungon menyra se si i mendon dhe i merr ti gjerat, ironia me te cilen flet shume here, me mungon shpirti dhe dashuria jote..
Oh, sa larg je dhe pse un te ndjej shum afer, sepse te dua gjithnje e me shume..
Hajde pra, foli zemres sime, qe edhe ajo te shkrije nga akulli qe e ka zene, sille djellin tend dhe nditen e syve te tu qe edhe un te arrij me ne fund te shoh..
Eshte e veshtire..cdogje duket e pamundur tashme, se ti nuk je me per mua, nuk rri me te me degjosh kur une te flas, nuk lexon kur une te shkruaj, nuk je me pranvera ime..
E ku ti kerkoj une te gjitha keto tani???
Duhet te dal ne rruge e te bertas??Te kerkoj perseri nje yll tjeter..me te mire?? Nuk mundem..as kembet sme bejne me, e as ze e fuqi nuk kam qe te kerkoj dike,qe mund te jete mbase me i mir..se u mesova me ty..
Ta dish se kenaqem me ty edhe nqs e gjithe bota mund te zhduket, kenaqem me syte e tu edhe nqs sdo shoh sy te tjere me ne jeten time, kenaqem me ty, se vetem ty te dua..aq shume..
Prandaj me fol, hyr perseri ne porten e zemres sime dhe me fol, vetem me pershendet te pakten..se me ka marre malli per zerin tend qe me ngroh, gjithmone.. Por ti..i merzitur me mua, vetem me largohesh dhe mbase nuk arrin t'i degjosh fare keto fjale, qe vijne nga thellesite e shpirtit tim e qe jane vetem per ty..Mbase ste interesojne shume ose mbase nuk me beson me..sepse asnjeher nuk me ke besuar!!
Dhe ti ike..papritur..pa thene me asgje..qeofte edhe..Lamtumire..


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Momentet me te bukura mbeten ne mendje,ndersa personi me te cilin i kalon mbetet ne zemer...

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dua tjem larg nga ju.......
ende e vogel por ama un di sesi ta shoh boten por jo me me szrin e nje femije por me szrin e nje adoleshenteje te vrar e cila kerkon me ngulm te shpetoj nga te gjithëgjithmon e kam ditur madje qe ne hapat e jetes time qe do tkisha veshtir tu mbijetoja te gjithve,qe ne fillim kur jam shkolluar e kam pasur te veshtir te yija miq pasi serioyiteti edhe vetmia te ben te atilleënuk esht se ndihem e shmangur nga te tjeret perkundrayi shum her them jam mir kshu si jam pavarsisht se bejn shum kritika te tjeret,pavarsisht se jo tgjith me duan tmirenëdua tjem larg sa me larg te gjithve te iki nga qyteti se aty mbaj mend vetem kujtime te hidhura ,mbaj mend qe vetem kam qar gjat gjith jetes timeëmbaj mend qe vetem mkan tallur ......un sjam me femij qe tme mashtrojn as me nje bebe vogel qe thon vec genjeshtra.....pa folur fare te kuptoj qe nga szt cdokend e kuptoj qe ne shikim....


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Po te them sa shume te dua ,ahere nuk te pergjitgjem sakt, sepse pafundsia nuk shpjegohet, nuk matet, nuk pereceptohet...

Angel

Angel
Princeshe
Princeshe
Nese ti nuk kujtohesh, pse te kujtohem un.

luani

luani
Administrator
Administrator
Edhe pas asaj zenkes se vocket, te them se nuk te kam harruar dhe prap te dua.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Smundem Me Qen As Engjell As Djall Tpakten Kam Aq Guxim Saqe tfshij lotet e mos tqaj per askend e nese do kem shum mall


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Mar lapsin ne dore per te shkruar,
por s'eshte e lehte per te tregue.
ate qe zemra brenda ka,
Sa nje laps nuk mundet me arri,
ate dashuri qe kam per ty,
s'arrin ta shprehen as 1000 fjale,
por te them se te dua gjithenje,
si diten e pare .

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Asnje tjeter nuk do fleje me endrren time I dashur,
ti do ikesh,ne do ikim te shoqeruar nga ujerat e koheve,
askush tjeter nuk do udhetoje hijen e tij me mua,
vetem ti,pergjithmone ne enrrat e mija do te jesh ,
pergjithmone diell ,,ndersa une ,pergjithmone hene...
ne endrrat e tua do te vij cdo nate te te uroj NATEN E MIRE ,,,,


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Klio

Klio
Moderator
Moderator
DashuriaDora me shkruan

Zemra me lendon,

me shkruaj i dashur

ne qoft se me Don!


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Me Mungon

Me mungon...ka kaluar vetem nje dite qe nuk te shoh dhe perseri me ka marre malli...Dje u pame vetem per gjysem ore por per mua ishte fantastike...mbi te gjitha kur me perqafove...ndjeja nje siguri te madhe midis kraheve te tua...te dua dhe nuk do pushoj kurre se theni kete fraze. Je njeriu me fantastik qe kam njohur ndonjehere je nje nga personat e vetem qe me kupton dhe me do te miren...Me mungon. Te puth fort!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Me prit sonte,
do te jemi bashke,
te kalojme kete nate,
kete nate une e ti,
se pres me padurim,
si lulja qe pret shiun...

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
" Të dish se askënd nuk mund ta detyrosh të të dashuroj-mund vetëm të dashurosh.
Bindu se nuk është i pasur ai që ka më së shumti, por ai të cilit nuk i mungon asgjeë.
Kujdes... nevojitet vetëm një sekondë që të lëndosh personin e dashur, ndërsa vite për ta kuruar.
Mëso se para se t'i falësh të tjerët, duhet të falësh veten.
Dije se ekzistojnë njerëz që kanë ndjenja, mirëpo e kanë shume të vështirë t'i shprehin ato.
Binde veten se më para mund të blesh gjithcka pos fatit dhe se shok i mirë është ai i cili di gjithcka për ty dhe prapë të do.
Njerëzit harrojnë ato që i kë thënë, ato që i kë bërë, por kurrë nuk do të harrojnë ndjenjat që i ke zgjuar te ata."


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons