Forumi Kuq E Zi
Arsyet pse femrat më shpejt vendosin për seks  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Arsyet pse femrat më shpejt vendosin për seks  Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Ylli

Ylli
Antar Special
Antar Special
Arsyet pse femrat më shpejt vendosin për seks  F.0601005703339_m

Gjithmonë na ka interesuar se çfarë ndikon tek femrat që më lehtë të futen në seks, ja disa prej përgjigjeve.

1. Femrat shpesh ndjejnë presion për të pasur seks, për shkakun se mendojnë se "të gjithë bëjnë një gjë të tillë". Por, kjo nuk është fare e vërtetë. Hulumtimet në të cilat kishin marrë pjesë shumë njerëz të moshave dhe gjinive të ndryshme tregojnë se ata më shumë mburren se sa që e bëjnë një gjë të tillë. Rezultati është se, femrat mendojnë se hyrja në marrëdhënie seksuale është gjë e zakonshme.

2. Femrat mendojnë se edhe të bërit dashuri sjell deri tek një lidhje. Gjatë një hulumtimi më shumë se gjysma e femrave kanë deklaruar se seksi është rruga deri tek një lidhje serioze. Mirëpo, në shumicën e rasteve sa më lehtë të vini deri tek seksi, aq më të pakët janë gjasat se ajo lidhje do të zgjasë.

3. Femrat shpesh besojnë se duhet testuar kiminë seksuale për të qenë të sigurta në ‘kompatibilitetin seksual’ me mashkullin e tyre.

4. Një nga hulumtimet ka treguar se femrat në moshë gjithnjë e më tepër mendojnë për seks dhe më shpesh u ekspozohen aferave. /Telegrafi/

e panjohura

e panjohura
Princeshe
Princeshe
4. Një nga hulumtimet ka treguar se femrat në moshë gjithnjë e më tepër mendojnë për seks dhe më shpesh u ekspozohen aferave.
Me siguri kjo mund te qendron,ndoshta u mplaken burrat,dhe kerkojn ne ,,komshi'' hahahaha, (Shaka)

Ylli

Ylli
Antar Special
Antar Special
@e panjohura shkruajti:
4. Një nga hulumtimet ka treguar se femrat në moshë gjithnjë e më tepër mendojnë për seks dhe më shpesh u ekspozohen aferave.
Me siguri kjo mund te qendron,ndoshta u mplaken burrat,dhe kerkojn ne ,,komshi'' hahahaha, (Shaka)

Apo kane frike se iu iku rinia pa e shijuar tek komshia hahahhaArsyet pse femrat më shpejt vendosin për seks  1416650876

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahah epo atere kujtohen ato, se kur ishin te reja kishin qef ti lodhin cunat duke i ndjekur mbrapa, kurse kur plaken kuptojn qe ju ka ikur jeta kot ahahhaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

e panjohura

e panjohura
Princeshe
Princeshe
@$EB@$TJ@N shkruajti:ahahah epo atere kujtohen ato, se kur ishin te reja kishin qef ti lodhin cunat duke i ndjekur mbrapa, kurse kur plaken kuptojn qe ju ka ikur jeta kot ahahhaha
O plakeni Ju burrat,se femrat nuk plaken ne ca ,,vende'':p

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahah ne fakt nuk plaken , po fillojn dhe transformohen Arsyet pse femrat më shpejt vendosin për seks  1416650876 marin form tjeter me kalimin e kohes ne ca vende Arsyet pse femrat më shpejt vendosin për seks  1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
e ndiejne

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons