Forumi Kuq E Zi
237 Arsyet pse njerëzit bëjnë seks Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
237 Arsyet pse njerëzit bëjnë seks Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1237 Arsyet pse njerëzit bëjnë seks Empty 237 Arsyet pse njerëzit bëjnë seks prej Mon 09 Dec 2013, 21:55

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
237 Arsyet pse njerëzit bëjnë seks Dukepyetur


Sipas një studimi bërë vite më parë Universiteti i Teksasit mbajti një anketë në të cilin kishte vetëm një pyetje : "Pse bëtë seks herën e fundit?". Përgjigjet u grupuan për nga ngjashmëria dhe u listuan sipas peshës, në këtë rast sipas numrit të përsëritjes së përgjigjes. Arsyet janë si vijon :

 1. Isha shumë i/e eksituar në ato çaste.
 2. Thjesht ndodhi.
 3. Isha i/e mërzitur.
 4. Dukej sikur ishte ajo që duhej bërë.
 5. Më sfiduan që nuk e bëja mirë.
 6. Dëshiroja të isha në intimitet me partnerin.
 7. Doja të isha më afër Zotit.
 8. Doja të isha edhe unë si shokët/shoqet e mi/a.
 9. Është një eksperiencë e bukur për mua.
 10. Doja të pajtohesha pas një zënke.
 11. Doja të ndaloja një zënkë.
 12. Isha nën efektin e alkoolit/drogës.
 13. Doja të kisha diçka që të mburresha te shokët.
 14. Doja të bëja dashuri me njeriun e zemrës.
 15. Kisha nevojë për kënaqësi fizike.
 16. Pata ndjesinë sikur isha në borxh dhe s'dija si ta shlyeja.
 17. Doja të tregoja dashamirësinë që kisha në ato çaste.
 18. Më tërhiqte shumë personi [i fundit].
 19. Isha i ngacmuar seksualisht dhe doja të "çlirohesha".
 20. Miqtë e bëjnë seks gjithnj, doja edhe un.
 21. Ndihem mirë kur e bëj.
 22. Partneri im ishte shumë këmbëngulës.
 23. Bëra seks me dikë të famshëm dhe doja ta tregoja tek shoqet/shokët.
 24. Më detyruan fizikisht.
 25. Më detyruan verbalisht.
 26. Doja që personi të më donte.
 27. Doja të kisha një fëmijë.
 28. Doja të bëja dikë tjetër xheloz.
 29. Doja të bëja më shumë seks se sa miqtë e mi.
 30. Jam i martuar dhe seksi duhet bërë.
 31. Nuk po më shtyhej të isha i/e virgjër.
 32. Isha në "afsh".
 33. Doja të ndihesha i dashuruar.
 34. Ndihesha i vetmuar.
 35. Gjithë të tjerët në shomë po bënin seks.
 36. Doja të isha në qendër të vëmendjes.
 37. Ishte më e thjeshtë ta çoja deri në fund se sa të ndalesha.
 38. Doja të dija nëse partneri ishte i përkushtuar.
 39. Doja të zija unë personin përpara dikujt tjetër.
 40. Doja të kontrolloja personin.
 41. Isha kurioz sa i aftë ishte në shtrat personi.
 42. Isha kurioz rreth seksit.
 43. Dua të ndihem tërheqës/e.
 44. Doja të kënaqja partnerin.
 45. Doja të ndihesha i përulur.
 46. Doja të largoja ankthin/stresin.
 47. Nuk dija si të thoja 'JO'.
 48. Pata ndjesinë se ishte detyra ime.
 49. Doja ti jepja fund marrëdhënies.
 50. Miqt e mi më bënë presion.
 51. Doja të kaloja një aventurë.
 52. Doja të fitoja eksperiencë.
 53. Ndihesha i/e detyruar.
 54. Është qejf.
 55. Doja të hakmerresha ndaj dikujt.
 56. Doja të bëhesha më i/e famshme.
 57. Doja të merrja dhurata.
 58. Doja të provoja një fantazi.
 59. Kisha kohë pa bërë seks.
 60. Personi ishte i lirë.
 61. Nuk doja të 'humbisja' personin.
 62. Mendoja se do e fusja në kurth një partner të ri.
 63. Doja të bëja dikë tjetër xheloz.
 64. Më erdhi keq për personin.
 65. Doja të ndihesha i/e fuqiplotë.
 66. Doja të kisha në pronësi personin.
 67. Doja të çliroja tensionin.
 68. Doja të ndihesha mirë për veten time.
 69. Po kërkoja për njerëz më të varfër se mua.
 70. Ndihesha rebel.
 71. Doja të bëja marrëdhënien time më kuptimplote.
 72. Dukej si hapi i rradhës.
 73. Doja të tregohesha i sjellshëm.
 74. Doja të ndjeja më shumë lidhje me personin.
 75. Doja të ndihesha i/e re.
 76. E bëra për të manipuluar personin që të bënte diçka në këmbim.
 77. Doja të mos më kerkonte më seks.
 78. Doja ta poshtëroja pas seksit.
 79. Doja që personi të ndihej mirë.
 80. Nuk doja që personi të zhgënjehej.
 81. Doja të harroja një ish.
 82. Doja të vërtetoja orientimin tim seksual.
 83. Doja të mesoja teknika dhe pozicione të reja seksuale.
 84. Ndihesha në faj.
 85. Hormonet e mia ishin jashtë kontrollit.
 86. Është e vetmja mënyrë që partneri të qëndrojë gjatë me mua.
 87. E kam ves.
 88. Doja të mbaja partnerin të lumtur.
 89. Nuk e kontrollova dot veten.
 90. Doja të kisha një komunikim më të thellë me partnerin.
 91. Kisha frikë se partneri im do më tradhëtonte nëse nuk bëja seks me të.
 92. Isha kurioz për aftësitë e mia seksuale.
 93. Doja një eksperiencë shpirtërore.
 94. Ishte pjesë e rutinës së marrëdhënies.
 95. Doja të largoja komplekset e mia.
 96. "Më morri vala".
 97. Doja të shtoja edhe një në koleksionin tim.
 98. Personi kërkoi që të bënte seks me mua.
 99. Erdhi rasti, nuk doja ta humbisja.
 100. Doja të dija se si është të bësh seks kur je "dru".
 101. Sepse konsiderohet si diçka e ndaluar.
 102. Doja të rrisja numrin e partnerëve të seksit që kisha patur.
 103. Perosni ishte shumë "seksi" për t'i bërë ballë.
 104. Mendova se do të relaksohesha.
 105. Mendova se do të isha më i shëndetshëm.
 106. Doja të eksperimentoja me eksperienca të reja.
 107. Doja të dija si është kur bën seks me një person të huaj.
 108. Mendova se do të më ndihmonte të flija gjumë më shpejt.
 109. Doja të mburresha që bëra seks.
 110. Doja të largoja mëndien nga seksi që të përqëndrohesha në gjëra të tjera.
 111. Doja t'i ulja dëshirën partnerit tim për të bërë seks me dikë tjetër.
 112. Nuk doja të prishja reputacionin po të thoja "Jo".
 113. Personi ishte shumë tërheqës fizikisht.
 114. Doja të festoja.
 115. Më joshën.
 116. Doja të bëja personin të ndihej mirë për veten e tij.
 117. Doja të rrisja lidhjen emocionale.
 118. Doja të dija nëse seksi me dikë tjetër ishte më i mirë apo më i keq.
 119. Isha i nxehur me partnerin dhe e tradhëtova për hakmarrje.
 120. Doja të mbaja një premtim.
 121. Pritej që unë të bëja seks.
 122. Doja të mbaja partnerin larg tradhëtisë.
 123. Doja të ndjeja kënaqsi të pastër.
 124. Doja të dominoja personin tjetër.
 125. Doja të pushtoja personin tjetër.
 126. Jam i varur ndaj seksit.
 127. E bëra për ti bërë nder dikujt.
 128. Doja të më përdornin ose të më poshtëronin.
 129. Më dhanë para për të bërë seks.
 130. Isha i dehur.
 131. Mu duk si ushtrim i mirë fizik.
 132. Më bënë presion që të bëja seks.
 133. Personi më tha se do më jepte drogë po ta bëja.
 134. Isha në depresion dhe më ndihmoi ta kaloja.
 135. Doja të bëja diçka romantike.
 136. Ndihesha i pasigurt.
 137. Partneri im është shumë i mërzitshëm në seks dhe kërkova për dikë tjetër të thyeja monotoninë.
 138. Isha në periudhën e "harresës" nga një lidhje e kaluar.
 139. Doja të kisha më shumë vetëbesim.
 140. Doja që partneri im të mos më braktiste.
 141. Sepse kisha vënë bast.
 142. Ishte një rast i veçenatë.
 143. Doja të më bënin një nder të veçantë.
 144. Doja të hakmerresha me partnerin sepse më kishte tradhëtuar.
 145. Doja të rrisja reputacionin tim më shumë.
 146. Doja të rrija ngrohtë.
 147. Doja të dënoja veten.
 148. Doja t'i prishja lidhjen dikujt dhe shkova me partnerin e tij.
 149. Doja të ndaloja qurravitjen e partnerit.
 150. Doja të lija përshtypje të mirë miqve.
 151. Doja të mburresha miqve sepse shkova me dikë të vështirë.
 152. Doja të arrija një orgazëm.
 153. Doja të isha më i aftë seksualisht.
 154. Doja të më merrnin në punë.
 155. Doja të më rritej rroga.
 156. Doja të më ngrenin në detyrë.
 157. Doja t'i plotësoja një tekë vetes.
 158. Doja të bëja para.
 159. Doja të kënaqja partnerin.
 160. Doja të ndërroja temën që po debatonim.
 161. Doja t'i shmangesha punëve të shtëpisë.
 162. Doja të dija sa përshtatesha me partnerin tim të ri.
 163. Doja të bëja partnerin të më shprehte dashurinë.
 164. Doja të sillja përsëri pasionin në lidhjen time.
 165. Doja të parandaloja një ndarje të mundshme.
 166. Doja të bëhesha 'një' me personin tjetër.
 167. Doja që personi të ishte borxhli ndaj meje.
 168. Doja të ndahesha nga fejesa.
 169. Doja t'i jepja personit një sëmundje seksualisht të transmetueshme.
 170. Doja të prishja marrëdhënien e dikujt tjetër.
 171. Nuk doja të lendoja ndjenjat e personit.
 172. Doja që të ndihesha më mirë për veten time.
 173. Doja të largorja një dhimbje koke.
 174. Kisha frikë të thoja "Jo" sepse mund të më rrihte.
 175. Doja që partneri im të mos bëhej dembel.
 176. Doja të harxhoja disa kalori.
 177. Doja të barazohesha me bashkëshortin tim tradhëtar.
 178. Doja të lëndoja një armik.
 179. Doja të ndihesha më i vjetër.
 180. Doja të kisha më shumë besim në vetvete.
 181. Doja të merrja pjesë në një klub ose ishte pjesë e një rituali.
 182. Doja të përqëndorhesha më shumë në punë.
 183. Doja të shprehja "mallin që kisha".
 184. E bëra si dhuratë ditlindjeje ose përvjetori.
 185. Doja të thoja "më vjen keq".
 186. Doja të laja një borxh.
 187. Doja të thoja "Faleminderit".
 188. Doja të tregoja "Mirëseardhje".
 189. Doja të thoja "Mirupafshim".
 190. Doja të mos u bindesha prindërve.
 191. Doja të largoja dhimbjet menstruale.
 192. Doja të largoja dhimbjet e testikujve.
 193. Doja të shijoja jetën deri në fund.
 194. Doja të ndihesha femër.
 195. Doja të ndihesha mashkull.
 196. Vuaj nga varësia e seksit.
 197. Doja të dija pse flasin aq shumë për seksin.
 198. Mendova se do bëhesha person më social.
 199. Personi kishte shume para.
 200. U eksitova shumë prej pamjes së personit.
 201. Personi kërcente shumë mirë.
 202. Dikush më kishte thënë se ai person ishte i mirë në shtrat.
 203. Personi kishte sy të mrekullueshëm.
 204. Personi më bëri të ndihesha seksi.
 205. Isha i/e eksituar nga një film erotik.
 206. Personi më kishte ftuar në një restorant shumë të shtrenjtë.
 207. Personi puthte shumë mirë.
 208. Personi më kishte blerë bizhu të shtrenjta.
 209. Personi kishte një sens të mirë humori.
 210. Personi dukej me shumë vetëbesim.
 211. Personi më dëshironte me të vërtetë.
 212. Persnoi ishte i dëshiruar nga të gjithë.
 213. Doja të bëhesha i njohur me mikun e personit.
 214. Ndihesha xheloz/e.
 215. Personi më bëri shumë lajka.
 216. Doja të shikoja personin lakuriq në shtrat.
 217. Personi kishte trup pa muskuj, por shumë të dëshirueshëm.
 218. Kisha shumë kohë pa bërë seks.
 219. Personi kishte shumë erë të mirë.
 220. Personi kishte një fytyrë tërheqëse.
 221. Pasi e pashë lakuriq nuk rezistova dot.
 222. U eksitova nga biseda rreth seksit.
 223. Personi ishte inteligjent.
 224. Personi më përkëdheli.
 225. Perosni kishte rroba provokuese.
 226. Personi kishte pirë alkool dhe përfitova.
 227. Doja të dija nëse mund ta bëja me dikë jashtë "rrezes time".
 228. Personi ishte misterioz.
 229. Kuptova që kisha rënë në dashuri.
 230. Doja të harroja për problemet e mia.
 231. Doja të riprodhohesha.
 232. Doja të ndihesha i/e dashuruar.
 233. Doja që të bija në sy.
 234. Doja t'i largoja mendien partnerit tim nga problemet tona.
 235. Doja të gëzoja partnerin time me diçka.
 236. Doja të nënshtroja partnerin tim.
 237. Doja ta bëja partnerin tim të ndihej më i fuqishëm.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons