Forumi Kuq E Zi
Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Mon 23 Apr 2012, 19:34

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Si-dhe-ku-duhet-ta-puthni-femren


Si mendoni lidhur me prekjen e zonave që femrat u pëlqen t'ju preken?
A duhen harruar? Por cilat janë këto zona? Ai dini mirrë ose i keni zbuluar te e dashura juaj?
Lidhur më këto pyetje në një studim online të revistës mjekësore Men’s Health janë pyetur 1600 femra ku janë marrë dhe këto përfundime:

1. Buzët - Shumica e femrave nuk mund ta imagjinojnë paralojën pa puthje, e lëre më seksin. Prandaj është e rëndësishme që gjithmonë të filloni me puthje dhe të mbaroni po ashtu me puthje. Kjo është një shenjë intimiteti. Shoqëroji puthjet tuaja me çokollatë, krem, copa akulli. Kënaqeni me buzët e saj – puthe butësisht dhe ndonjëherë edhe kafshoja.

2. Gjinjtë dhe faqet pjesë të pashmangshme. Femrave u pëlqen t’u prekin gjokset e të dyve njëkohësisht. Filloni ngadalë, së pari me prekje të buta dhe duke e shtuar intenzitetin e prekjes me gishta. Pastaj fërkojeni ato me të gjithë dorën.Prekjet tuaja shoqëroni me buzët dhe gjuhën tuaj. Kini kujdes me dhëmbët. Përjashtoni në mënyrë absolute kafshimin e gjinjëve gjatë seksit.

3. Supet - Përderisa putheni, shfrytëzoni edhe duart për të monitoruar puthjet e tua edhe në këtë pjesë.

4. Veshët - Shpesh nevojitet vetëm një prekje e vogël për të na nxehur. Mos tentoni t’ja prekni pjesen e veshëve në mënyrë të egër, por ashtu lehtë kafshoni ato, putheni, , por asesi mos provoni t’ja futni gjuhën në vesh.

5. Qafa – Një ndër prekjet dhe puthjet më senzuale, është në qafë. Shumë femra emocionohen vetëm me një puthje të vetme në këtë pjesë. Luaj me duart tuaja duke i’a lëmuar qafën, afroja frymën tuaj aty dhe puthe.

2Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Mon 23 Apr 2012, 19:35

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
buze edhe qafe

3Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Fri 27 Apr 2012, 18:30

Vizitor

Anonymous
Vizitor
5. Qafa – Një ndër prekjet dhe puthjet më senzuale, është në qafë. Shumë femra emocionohen vetëm me një puthje të vetme në këtë pjesë. Luaj me duart tuaja duke i’a lëmuar qafën, afroja frymën tuaj aty dhe puthe.

4Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Fri 27 Apr 2012, 18:42

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:5. Qafa – Një ndër prekjet dhe puthjet më senzuale, është në qafë. Shumë femra emocionohen vetëm me një puthje të vetme në këtë pjesë. Luaj me duart tuaja duke i’a lëmuar qafën, afroja frymën tuaj aty dhe puthe.
Si dhe ku duhet ta puthni femrën? 2348152286

5Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Wed 09 May 2012, 10:05

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Berti shkruajti:5. Qafa – Një ndër prekjet dhe puthjet më senzuale, është në qafë. Shumë femra emocionohen vetëm me një puthje të vetme në këtë pjesë. Luaj me duart tuaja duke i’a lëmuar qafën, afroja frymën tuaj aty dhe puthe.
Si dhe ku duhet ta puthni femrën? 2745335197

6Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Thu 26 Jul 2012, 20:20

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
buza dhe qafa kam preference une

7Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Thu 26 Jul 2012, 20:52

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Une buzet i deshiroj shume......

8Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Fri 27 Jul 2012, 06:36

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
me shume me shume buzet kam qef te me puthin por edhe qafen pse jo

9Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Fri 27 Jul 2012, 16:26

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Nuk ka nje rregull te vecante,varet sipas njerzeve.

10Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Fri 27 Jul 2012, 17:06

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:me shume me shume buzet kam qef te me puthin por edhe qafen pse jo

11Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Fri 27 Jul 2012, 17:43

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Cdo njeri ka zonen erotike te tijen individuale.

12Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Sat 28 Jul 2012, 07:13

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
ku te doje ai te me puthi

13Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Sat 28 Jul 2012, 14:22

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Buzet i dua shume ... dhe ti kafshoj pak lehtesisht dhe embelsisht....

14Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Sat 28 Jul 2012, 14:39

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
ku te kete deshire

15Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Sat 19 Jan 2013, 06:28

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
1. Buzët - Shumica e femrave nuk mund ta imagjinojnë paralojën pa puthje, e lëre më seksin. Prandaj është e rëndësishme që gjithmonë të filloni me puthje dhe të mbaroni po ashtu me puthje. Kjo është një shenjë intimiteti. Shoqëroji puthjet tuaja me çokollatë, krem, copa akulli. Kënaqeni me buzët e saj – puthe butësisht dhe ndonjëherë edhe kafshoja.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

16Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Thu 18 Jul 2013, 08:59

luani

luani
Administrator
Administrator
Nje dashuri nuk mund te imagjinohet pa puthje. Puthja ershte akti i pare dhe fillestar me te dashuren .Une kam deshire qe te dashures se pari ti fus koken midis pellembeve te mija dhe ta puth per dy tre here rresht ne balle , pastaj ne te dy syte, ne faqe dhe kur buzet mezi presin te takohen ,nje pjese te buzeve te saje ti rrok brnda buzeve te mija e ti puth me shume zjarre pa pushim por ne te njejeten kohe tani duart e mija ti kene rrokur fort belin e te gjithe qenjen e saje ta kem mbeshtjellur prane vetes time, here mbase here ti terheq gjuhen me buzet e mija duke ja thithur me embelsi, e keshtu te vazhdoj me puthjet ne gushe , ne gjoks e ku te mundem pastaj te vazhdoj aktin e dyte... dhe perseri ter perfundoj me puthje.

17Si dhe ku duhet ta puthni femrën? Empty Re: Si dhe ku duhet ta puthni femrën? prej Thu 18 Jul 2013, 13:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
i nxori cunat jasht dores ky ktu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons