Forumi Kuq E Zi
Ti Je ... !!! - Faqe 4 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ti Je ... !!! - Faqe 4 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 4 e 5]


1Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Ti Je ... !!! prej Fri 13 Apr 2012, 14:06

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Më tha:
Kush jamë unë?
Thashë:
Ti je lumturia
Qëllimi im dhe magjia...
Ti je plagë që më dhëmb
Po unë vallë
kush mund të jemë?
Tha:
Ti je strehimi im
Shpresa ime
Ti je i pari
Ti je i fundit
Në jetën time…
Ti je origjina
E lotëve të mi
Ti je lidhja
Midis trupit
Dhe shpirtit Tim
Ti je i çmendur Pas meje
je shtërngatë e fortë rrufeje
Ti je brengë përqafim.
Ti je puthje Përgjërim.
Ti je Fruti i pemës
Ti je dhe Hadjuti i zemrës
Ti je i vetmi Në jetë që kam
Po unë, vallë
cila jam?
Tashe:
Ti je substanca
E jetës sime
Ti je dashuria ime
Ti je fillimi i fjalës
Je pulsi i zemrës sime.
Ti je gazë
Por je dhe dhimbje.
Ti je vjeshta
je pranvera
ti je gjumi
ti je dhe ënderra
ti je vendi
ti je koha
ti je shiu
ti je bora.
Ti je lule
Trëndelinë
ti je gonxhe
jasëminë
ti je strofë
në poezinë time
i dashur je vetë
Zemra Ime

91Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:11

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
je aiiiiiii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

92Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:11

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ajo

93Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
anonim


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

94Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:13

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
anonime

95Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:14

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
engjelli dashuris


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

96Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:17

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
engjellushke

97Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:30

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
poeti te dashuruarve


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

98Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:31

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
llokume Ti Je ... !!! - Faqe 4 1416650876

99Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ti Je ... !!! - Faqe 4 1416650876sherbeti bakllavas


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

100Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:33

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
Ti Je ... !!! - Faqe 4 1416650876 bakllave

101Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Wed 27 Feb 2013, 20:44

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
iiiiiiiiiiii i poshter


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

102Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Sat 02 Mar 2013, 16:04

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
e poshter,xheloze,tahmaqare

103Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Sat 02 Mar 2013, 18:18

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
cun njish


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

104Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Sun 03 Mar 2013, 07:39

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
stari forumit


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

105Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Sun 03 Mar 2013, 15:33

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
katile

106Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Sun 03 Mar 2013, 22:21

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
administrator pas ca postimesh


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

107Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Mon 04 Mar 2013, 15:01

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
mik i veqant

108Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Mon 04 Mar 2013, 19:43

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aahahahahaahhahaha i pabes ndaj mke inat


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

109Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 05 Mar 2013, 21:00

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
zemer

110Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Wed 06 Mar 2013, 05:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
i dashuruar po se pas kujt ate e din ti


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

111Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Wed 13 Mar 2013, 14:55

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
i dashuruar pas teje Ti Je ... !!! - Faqe 4 1416650876

112Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Fri 15 Mar 2013, 11:19

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
administratori si edhe nje poet shum i zotii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

113Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Wed 20 Mar 2013, 12:20

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ti je ti

114Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Thu 21 Mar 2013, 23:40

Vesa

Vesa
ti je gjithqka qe dua

115Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Fri 22 Mar 2013, 05:11

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
antare e thjesht po nese deshiron mund tma kalosh e mua Smile


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

116Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Thu 04 Apr 2013, 07:36

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
cope

117Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Sat 06 Apr 2013, 06:29

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
admini kryesor ne kett forum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

118Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Sat 27 Apr 2013, 06:06

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ajo qe je

119Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Sat 11 May 2013, 16:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
i dashuruar


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

120Ti Je ... !!! - Faqe 4 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Sun 12 May 2013, 04:52

luani

luani
Administrator
Administrator
vetvetja jote .

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 4 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons