Forumi Kuq E Zi
Ti Je ... !!! - Faqe 5 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ti Je ... !!! - Faqe 5 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 5 e 5]


1Ti Je ... !!! - Faqe 5 Empty Ti Je ... !!! prej Fri 13 Apr 2012, 14:06

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Më tha:
Kush jamë unë?
Thashë:
Ti je lumturia
Qëllimi im dhe magjia...
Ti je plagë që më dhëmb
Po unë vallë
kush mund të jemë?
Tha:
Ti je strehimi im
Shpresa ime
Ti je i pari
Ti je i fundit
Në jetën time…
Ti je origjina
E lotëve të mi
Ti je lidhja
Midis trupit
Dhe shpirtit Tim
Ti je i çmendur Pas meje
je shtërngatë e fortë rrufeje
Ti je brengë përqafim.
Ti je puthje Përgjërim.
Ti je Fruti i pemës
Ti je dhe Hadjuti i zemrës
Ti je i vetmi Në jetë që kam
Po unë, vallë
cila jam?
Tashe:
Ti je substanca
E jetës sime
Ti je dashuria ime
Ti je fillimi i fjalës
Je pulsi i zemrës sime.
Ti je gazë
Por je dhe dhimbje.
Ti je vjeshta
je pranvera
ti je gjumi
ti je dhe ënderra
ti je vendi
ti je koha
ti je shiu
ti je bora.
Ti je lule
Trëndelinë
ti je gonxhe
jasëminë
ti je strofë
në poezinë time
i dashur je vetë
Zemra Ime

121Ti Je ... !!! - Faqe 5 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Sun 12 May 2013, 15:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
nje naiv qe beson tek dashuria cilter kur nrealitet nuk ka


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

122Ti Je ... !!! - Faqe 5 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Fri 24 May 2013, 08:36

Klio

Klio
Moderator
Moderator
shum aktive edhe e dashuruar


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

123Ti Je ... !!! - Faqe 5 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Fri 24 May 2013, 10:09

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
njana

124Ti Je ... !!! - Faqe 5 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Mon 27 May 2013, 07:29

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ai qe jeeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

125Ti Je ... !!! - Faqe 5 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 04 Jun 2013, 15:44

luani

luani
Administrator
Administrator
Ti je lulja,
ti je nektari,
si blete punetore,
te ti do te ndali,
te shijoj aromen e lules,
te mbledh nektarin,
te ti do vij cdo dite,
te ti do te pushoj,
ate cka me thote zemra,
te buzet e tua ta shijoj,
Qenja jote debore e bardhe,
per mua shume e vyer,
e shtrenjet margaritare,
Pa ty s'me flihet,
ne mengjes s'mund te zgjohem.
pa ty s'me rrihet,
pa ty nuk qetesohem.
Per mua je...
pranvere,
vere,
vjeshte,
gjithcka ti je...
vec dimer per mua asnjeher nuk je.
Me mall te dergoj me valet e internetit,
Puthjet pa limit,
per ty princesha ime ,
e pa harruar per jete te jeteve.

126Ti Je ... !!! - Faqe 5 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Wed 05 Jun 2013, 17:45

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ADMIN E TSHKONKA GRADA LOL


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

127Ti Je ... !!! - Faqe 5 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Wed 05 Jun 2013, 18:21

luani

luani
Administrator
Administrator
e respektuar nga ana ime .

128Ti Je ... !!! - Faqe 5 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 11 Jun 2013, 09:28

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ai qe urrej me shpirt e zemer(e)


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 5 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons