Forumi Kuq E Zi
Rekordi i Rihanna-s Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Rekordi i Rihanna-s Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Rekordi i Rihanna-s Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Rekordi i Rihanna-s Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Rekordi i Rihanna-s Empty Rekordi i Rihanna-s 8/3/2012, 15:42

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Rihanna është shfaqur në skenën e muzikës botërore në vitin 2005 me këngën e shndërruar në një superhit, “Pon Da Replay”, i cili përgjatë javëve u rendit në vend të dytë në disa klasifikime botërore. Rreth 7 vjet më pas, ajo është rekordmenia absolute e shkarkimeve në internet. Këngët e saj përgjatë këtyre viteve prej debutimit mbajnë rekordin për nga shkarkimet, duke e bërë atë një ndër më të suksesshmet të gjitha kohërave. Madje jo vetëm kaq, Rihanna tanimë është artistja këngët e së cilës janë më të shkarkuarat në histori me, 42 571 000 shkarkime. Një rekord ky i cili më herët është mbajtur nga Eminem, por që Rihanna e ka tejkaluar me shpejtësi marramendëse.Në listën e 10 artistëve më të shkarkuar nga fansat në internet nga e gjithë bota gjenden edhe Lady Gaga, në vend të tretë, por që për nga vitet kur ka dalë në skenën e muzikës botërore, 42 078 000 shkarkimet e saj janë një sukses i jashtëzakonshëm.Lista vijon me këngëtaret Taylor Swift, Katy Perry, Lil Wayne, Beyonce, Kanye West dhe mbyllet me një artiste e cila në kohën kur u bë e famshme, për javë me radhë ka kryesuar klasifikimet në të gjithë botën, Adele.
Rekordi i Rihanna-s Logo

2Rekordi i Rihanna-s Empty Re: Rekordi i Rihanna-s 9/2/2013, 10:00

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
si shpirt esht kjo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons