Forumi Kuq E Zi
Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit Empty Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit prej Thu 19 May 2011, 19:25

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Prej disa vitesh nuk degjohej me per te, por fale tashme monstra e Loknesit po permendet serish.

Krijesa misterioze e liqenit ne nje lokalitet malor te Skocise rishfaqet pasi ate ka arritur ta shikoje Google Earth. Fotoja e marre nga porogrami i specializuar i Google eshte publikuar ne faqen e pare te tabloidit britanik “The Sun”.

Ne pamjet e publikuara shihet nje krijese me trup oval dhe nje pjese e te pasme te cuditshme qe mendohet te jete bishti. Legjenda e monstres se Loknesit ka marre jete qe ne vitet ’30 kur u shfaqen edhe fotot e para. Koordinatat e fotos se Google Earth jane 57'12'52.13'N-4'34'14.16'W.

Ja dhe pamja e mare drejtperdrejt nga Google Earth.
Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit Index.php?action=dlattach;topic=8180


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

2Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit Empty Re: Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit prej Tue 24 Sep 2013, 07:42

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Perbindshat shfaqen kudo ... rendesi ka mos jene te demshem .


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons