Forumi Kuq E Zi
Nje leter per ty.... - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje leter per ty.... - Faqe 2 Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Nje leter per ty.... - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje leter per ty.... - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]


1Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Nje leter per ty.... 23/12/2011, 23:07

Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

Sa me merr malli per zerin tend,puthjen per nate qe me dhuroje, te cilen nuk do ta shijoj me kurr...sa mall kam per pranine tende,frymen e ngrohte qe e sillje ne shtepi...sa mall kam per ta pare edhe njehere fytyren tende e dashur,edhe po te jete kjo e fundit qe do ta beja ne jeten time e kisha pranuar me shume deshire...me mungon shume, nuk di c'far ti bej tere ketij malli qe po me shtyp ne shpirt...

lot te ngrohte qe me rrjedhin prej syve prej dites qe nuk te kam pare, vetem sa ma shtojne ma shume deshiren per me te pare e me fol te pakten nje fjale me ty,mirepo e di se po kerkoj teper dhe diqka te parealizueshme...me dhemb shpirti i djegur per ty kur te mendoj se nuk pata mundesine te pershendetem me me ty e te them me te madhen fjale...TE DUA SHUME ZEMRA IME...

31Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 12/4/2012, 08:24

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:ME PREKE SINQERISHT..EDHE DO ME MUNGOSH SHUME SHUME E TE FLM EDHE NJE HERE PER KETE Nje leter per ty.... - Faqe 2 2975102265 Nje leter per ty.... - Faqe 2 2975102265
Inush ku je??
Nje leter per ty.... - Faqe 2 374313692 Nje leter per ty.... - Faqe 2 374313692 Nje leter per ty.... - Faqe 2 374313692 Ketu qe mos qenca une Nje leter per ty.... - Faqe 2 374313692 3333 3333

32Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 13/4/2012, 15:05

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:ME PREKE SINQERISHT..EDHE DO ME MUNGOSH SHUME SHUME E TE FLM EDHE NJE HERE PER KETE [img] [img]
Inush ku je??
Nje leter per ty.... - Faqe 2 374313692 Nje leter per ty.... - Faqe 2 374313692 Nje leter per ty.... - Faqe 2 374313692 Ketu qe mos qenca une Nje leter per ty.... - Faqe 2 374313692 Nje leter per ty.... - Faqe 2 2924271548 Nje leter per ty.... - Faqe 2 2924271548
mos e thuaj ate... te kam sh xhan Nje leter per ty.... - Faqe 2 2975102265 Nje leter per ty.... - Faqe 2 2975102265 Nje leter per ty.... - Faqe 2 2975102265 Nje leter per ty.... - Faqe 2 2975102265

33Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 1/6/2012, 21:48

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Engjelli_blu shkruajti:p { margin-bottom: 0.08in; }

Flm x miqesin tende...INUSH

Nuk e ke iden cfare do te thot te hysh ne forum edhe te gjej ty ne linje... je bere aleatia ime ne biseda... ne shaka... motra ime.... te kam sh po sh sh xhan... se kisha menduar kurre ate dit qe u regjistrova qe do te gjeja dike si ty ketu... ne internet … ne fakt ne fillim pata vendosur te mos tregoja asgje edhe po e arrija nqs Mr_Bean nuk do tregonte edhe sdo me therriste me emrin tim te vertet...pavarsisht qe kam dal nga nje chat prej pak kohesh... ne fillim cdo gje te duket e bukur por ne fund merr dhuraten e hidhur... te gjith din kush je,nga je edhe me cfare merresh ne jete.. nqs do ishte vetem kaq sdo kishte asnje problem por kur fillojne edhe te zmadhojne gjerat apo ti fryjne sa me sh sic e kan zakon shqiptaret merzitesh,nevrikosesh x pakujdesin qe bere edhe ste ngelet gje tjeter x te bere.. ose qendron edhe tregon kush je... edhe ata gjithsesi do vazhdojne me te tyren.. ose largohesh duke I then boll skam nerva... ne fillim mendoja skam asgje x te fshehur edhe keshtu jan gjerat... por ja kur ata perdorin te njejta fjali te bera,un te kam par ne kamer... hahahah ironike sepse aty kush jam realisht e din vetem 4 persona... qe din si eshte
vjollca edhe nuk mjafton te din vetem emrin por edhe si jam un vertet... gjithsesi perfundimi pata vendosur te mos kaloja te njejten gje edhe ketu... ok tani le te kthehemi tek forumi serisht.... doja te falenderoja se edhe pse kishe dyshime qe mund te isha dikush tjeter nuk me largove direkt.... sic beri dikush... flm qe me prite ngrohte edhe me beje shoqeri gjithnje... flm qe me ke treguar dicka nga jeta jote edhe pse nuk me njeh akoma ne jeten reale... flm qe je kaq e mire... flm x sh gjera... flm edhe x puthjet qe me jep gjithnje … flm qe qesh me mua gjithnje edhe pse je e merzitur ndonjeher....flm x gjithcka....





te kam sh xhan [img]
vertet e bukur

34Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 1/6/2012, 21:48

Vizitor

Anonymous
Vizitor
ENIGMATIKE shkruajti:Dhembja nuk ka fund kurse lotet nuk kan fuqi te shprehin pikellimin
per ty. Gjithmon do te mbetesh ne zemren time me shpirt te venitur,
zemer te thyer, me shpres te pa shpres, si dje, si sot, si neser une e
perlotur te pres te kthehesh, te ma kthesh besimin ne dashuri, te ma
kthesh lumturin dhe gjith ate qe pata kur ishim se bashku. Mungesa yte
ne cdo vend po ndihet. Ditet pa ty vetem une e di se si i kaloj. Malli..
dhembja..per ty kurre nuk do te shuhen. Do te dua edhe me shume se sa te kam
dashur, edhe me shum se sa e dua veten, por kur te bindesh
atehere ndoshta do te jete shume vone. Une do te jem ne shpirt vetem e jotja e
ti vendos vet per lumturin qe mund ta kemi se bashku...



Sot,u mbushën plot 1 vitë dhe 3 muaj pa ty,,1 vitë dhe 3 muaj me dhëmbje dhe me lotë në
sy,1 vitë dhe 3 muaj pa të parë pa të perqafuar 1 vitë dhe 3 muaj përplotë trishtim..ah!
Përse o Zot më more një njëri aq të shtrenjët,pse ma lëndove shpirtin,pse po mi shuan arsyet e jetës.
UNE nuk e di pse po jetoj...a,po...ndoshta vetëm për vuajtje!
Nuk mundem ti ndaloj lotët e trishtimit,nuk mundem dot asnjë moment të të largoj nga kujtimet.
Tani po e ndjej mungesën tënde shumë,tash e ndjej sa të kam dashur e akoma po të dua edhe më shumë
Nje leter per ty.... - Faqe 2 2975102265 Nje leter per ty.... - Faqe 2 2975102265

35Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 1/6/2012, 22:02

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Berti shkruajti:
Ajo shkruajti:
Berti shkruajti:
TE DUA SHUME

Me beso kur ta them,nuk po bej shaka. TE DUA ESSI IME! Ne fillim mendoje qe beja shaka,ndoshta ishte vertet e till por un dua te kem pran cdo moment te jetes sime.Dua te zgjohem me puthjen tende,me aromen e trupit tend,dua te jesh vetem e imja e askujt tjeter.Te dua sdo lodhem kurre se theni kete fjale hyjnore,TE DUA!Ndonjeher rri ne heshtje e shoh postimet e tua,ndjej qe fjalet qe shkruan jan reale,jan te bukura.Je femra me e bukur ne kete toke,je ajo qe dua te kaloj jeten... mos mendo veshtersit qe duhet te kalojme por vetem lumturin qe do ti falim njeri tjeteri cdo dite,cdo moment.Kur te ndihesh e merzitur mendo per ne te dy,per momentet tona.E di qe ti meriton me shume nga cmund te te jap por te kam dhuruar jeten time,gjakun tim.Dua te jesh ti nena e femijve te mi,qe ata te kene gjakun tend fisnik neper vena.Ti je mbreteresha ime edhe un robi yt.Je hyjni!TE DUA ZEMRA IME!Ndoshta te duket cudi por nuk arrij te heq nga mendja as edhe per 1 cast gjat dites kur jam larg teje,do doja te lija gjithcka edhe te kthehesha tek ty se e di qe po me pret,me krah hapur.Me pelqen kur ne mengjes vjen verdall ashtu neper shtepi akoma me bizhame edhe floket e pakrehura je gjithsesi sh e bukur,je dashuria e jetes sime.Shpirt mos me braktis kurre,nuk do e perballoja kurre dicka te till.Je per mua gjithcka qe me mban gjall,oksigjeni im,uj im,drita ime,jeta ime.TE DUA EDHE MOS HARRO DO JEM GJITHNJE KETU VETEM PER TY MBRETERESHA E JETES SIME!
Largimi yt i hershem shkaktoi plage te medha ne zemren time, nuk ka ilac qe do te mi sheroje keto plage edhe pse disa thone koha sheron cdo plage un nuk besoj
Edhe per pak e do jemi bashke zemra ime
Deri ne vdekje do pres


E bukur kjo..........

36Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 11/6/2012, 11:07

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Vizitor shkruajti:
ENIGMATIKE shkruajti:Dhembja nuk ka fund kurse lotet nuk kan fuqi te shprehin pikellimin
per ty. Gjithmon do te mbetesh ne zemren time me shpirt te venitur,
zemer te thyer, me shpres te pa shpres, si dje, si sot, si neser une e
perlotur te pres te kthehesh, te ma kthesh besimin ne dashuri, te ma
kthesh lumturin dhe gjith ate qe pata kur ishim se bashku. Mungesa yte
ne cdo vend po ndihet. Ditet pa ty vetem une e di se si i kaloj. Malli..
dhembja..per ty kurre nuk do te shuhen. Do te dua edhe me shume se sa te kam
dashur, edhe me shum se sa e dua veten, por kur te bindesh
atehere ndoshta do te jete shume vone. Une do te jem ne shpirt vetem e jotja e
ti vendos vet per lumturin qe mund ta kemi se bashku...



Sot,u mbushën plot 1 vitë dhe 3 muaj pa ty,,1 vitë dhe 3 muaj me dhëmbje dhe me lotë në
sy,1 vitë dhe 3 muaj pa të parë pa të perqafuar 1 vitë dhe 3 muaj përplotë trishtim..ah!
Përse o Zot më more një njëri aq të shtrenjët,pse ma lëndove shpirtin,pse po mi shuan arsyet e jetës.
UNE nuk e di pse po jetoj...a,po...ndoshta vetëm për vuajtje!
Nuk mundem ti ndaloj lotët e trishtimit,nuk mundem dot asnjë moment të të largoj nga kujtimet.
Tani po e ndjej mungesën tënde shumë,tash e ndjej sa të kam dashur e akoma po të dua edhe më shumë
Nje leter per ty.... - Faqe 2 2975102265 Nje leter per ty.... - Faqe 2 2975102265
Ajt se po te puthi dhe une ty vizitor Nje leter per ty.... - Faqe 2 1416650876 Nje leter per ty.... - Faqe 2 2975102265

https://kuqezi.albanianforum.net

37Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 30/7/2012, 12:09

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
per x
te shkruaj nje leter per ty me dalin lot nga syte..kaq shume me ke lenduar saqe zemra ime ste pranon me....ke bere gabimin me te madhe qe me ke harruar por tek nje tjeter ke shkuar dhe je ngushelluar gjithsesi une te uroj gjithe te mirat ty dhe asaj qe zuri vendin tim....uroj me shpirt qe ajo te jete me e mire se une dhe te te doje me shume se une

38Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:18

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Ciao zemra ime... nuk e di pse po te shkruaj ketu duke e ditur qe nuk do e lexosh kurr.. Porse u gjeta ne kete situate dhe ja ku me ke ketu duke shkruajtur nje leter per ty. Nuk e di nga t'ia filloj , di vetem te them qe ne nje menyre o tjetren je bere i vetmi motiv i jetes time.Kam deshire te te shoh. Kam deshire te ndjej, te te prek , me mungon tmerresisht, te dua......
Githcka filloj me nje puthje, nje magji qe me mori mendjen me mori shpirtin duke e ditur qe nuk do jesh kurr i imi sepse ti i perket asaj....
Hap syte cdo mengjes dhe ndjej nje boshllek ne shpirtin tim dhe pyes veten pse duhej te ndodhte kjo gje, pse une te dua akoma edhe pse ti sje me i imi ???
Hyre ne jeten time ne maje te gishtave, pa u ndier dhe une qe e mbaja veten si te forte ste rezistova dot.
Me ty doja te kaloja jeten time, doja qe me ty te ndaja gezimet, emocionet dhe hidherimet...
Pse nuk e kupton qe une te dua cmendurisht, per ty do jepja jeten...
Te lutem me ler te jetoi ,me ndihmo te te urrej, zhduku nga jeta ime....
LAMTUMIRE
C'mekat pata bere o zemer?!
Qe m'denove pa meshire, nese...
ti, doje nje tjeter mund t'ma thoje
fare mire...Koken z'dua ta ul, as te
skuqem, e as te qaj, se te Desha
s'bera turp, se te Dua...nuk kam faj!

39Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:18

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Te dua...

E shikon kete qe te kam shkruar ketu siper?Eshte gjeja me principale,me e rendesishmja,
eshte me e veshtira por eshte unike sepse...po te shpreh ate qe ndiej per ty!
Te thuash Te dua... me beso, nuk eshte e lehte...duhet te jesh e sigurte qe e ndjen me te
vertete, te kuptosh qe shpesh duhet te jete e njejte,por mbi te gjitha eshte gjeja me spontane
qe mund ta ndjeje nje njeri.I dashur, e shikoj qe me ty cdo gje eshte ndryshe,cdo gje eshte
e bukur, e lehte tani qe ti je pjese e jetes time & cdo moment te jetes time dua ta ndaj me ty!
Sa e cuditeshme, apo jo?? Per pak kohe arrita te njoh nje pjese tenden,mesova te njoh te
mirat, difektet e tua...Per pak muaj arrita te beja gjene me te bukur & absolute ne Bote,qe cdo
vajze do e deshironte...Te dashurova...sa e bukur kjo fjale & ti e transformove ate ne gjene me
te bukur te kesaj Bote! Zemer... u be kohe qe jemi bashke, edhe perse jemi larg...ka ndodhurqe shpesh kemi diskutuar, kemi pasur kontradita por...nuk mund ti quaj asgje, sepse...jane gjera
normale qe mund ti kene dy persona. Tani je bere njeriu me i rendesishem i jetes time,qe kam
me shume nevoje, qe me keshillon, qe me degjon, & qe me ben te ndjehem e rendesishme...!!
Me ty ndihem shume mire, me ben te qesh, me ben te qaj ndonjeher, me ben te nervozohem...
Me ben te ndihem Unike & Speciale per ty...Je i vetmi person ne jeten time qe dua me te vertete,
& qe vazhdoj te dua thjeshtesine tende,embelsine, simpatine tende & te gjitha cilesite e tua qe
me bejne te ndjehem e rendesishme ne jeten tende...E shikon i dashur?? Une besoj qe mund te
bej cdo gje per ty, mjaftojne ca xheste qe te bejne te kuptosh qe c`te duhet & c`duhet te besh
per te ecur perpara,vetem une edhe ti mund ta bejme...te ndryshojme jetet tona!

40Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:19

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Zemer!

Sa bukur kur ti je prane meje, kaq i paarritshem, i pazevendesueshem! Sa emocion kur me sheh ne sy edhe pse buzet nuk flasin une e kuptoj qe ne ate shikim ka deshire, dashuri, ndjenje, mall!
Shpirt! Me dritheron kur me prek aq embel me duart e tua, aty eshte fillimi i botes se pafund, ne ate cast gjithcka nuk ekziston me, vetem une dhe ti ne qiellin e shtate! Oh zemer ti me puth si engjell!

Zemer dua te te them se cdo gje merr forme kur ti je prane meje, dua te te them sa i rendesishem je per mua, i nevojshem ne jeten time, i domosdoshem per shpirtin tim!
Ah... zemer sa shume gjera me duhet te te them por e di qe as lapsi as letra nuk do mjaftonin!
Shpirt! Zemer! Yll! Diell qe me ndricon! Ajer qe marr fryme! Ti me jep jete! Me mbush me Gjithesi! Thesari im! TE DUA!

41Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:19

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Miremengjes...Nuk e di po sot paskam nje deshire te madhe te shfryhem te them gjera qe shpeshhere nga inati xhelozia apo ndrojtja nuk ti kam thene edhe pse kam dashur ta bej me gjithe forcen e shpirtit...Kam dashur aq shume te te kem afer te te shtrengoj fort fort deri ne pafundesi e te jem e jotja vetem e jotja...kane qene te shumta netet kur duke u rrotulluar ne krevat nga pagjumesia kam enderruar per ne te dy...i jam lutur zotit per ty dhe e kam falenderuar qe te vuri ne rrugen time...ka qene aq e trishte jeta ime pa ty...nje koktej i ndyre frike zhgenjimi ironie...nje perzierje e trishte ndjenjash te vdekura...kam qene zhytyr ne nje terr ku kam dashur te mbys veten time e askush nuk kishte forcen te me nxirrte perjashta...kam dashur te shkaterroj veten me lloje e lloje menyrash...e nuk kam pasur force te ecja perpara.e di ??? Nuk ta kam thene ndonjehere por e urrrej te kaluaren time me gjithe forcen e shpirtit edhe pse kur flas per te mundohem ta bej te bukur...e urrej per ate qe me ka sjelle per vuajtjet qe me ka shkaktuar...e kam shume frike per te ardhmen se tmerrohem nga mendimi se nga ndonje arsye qe ne te dy nuk mund ta parashikojme apo qe mund te mos varet nga ne...te humbim njeri tjetrin e une atehere do te kthehesha serish ne ate terr nga i cili me nxore ti me dashurine tende...po kesaj rradhe do te zhytesha per te mos dale kurre me...une kam vendosur gjithe shpirtin tim ,gjthe ndjenjat e mia mendimet emocionet tek ty...sepse kam besim e te dua..te dua me shume se cdo gje ne bote...e si mos te te dua ty...kur me dhe jeten ??? Si mos te enderroj kur ti me fale endrrat...si mos te te besoj kur ti me ktheve besimin ??? O zot cdo dite te bekuar lutem qe te mos largohesh nga une...lutem qe te vish sa me shpejt...lutem qe te mos me braktisesh...lutem qe te mos merzitesh kurre nga une...lutem qe te mos bej dicka qe te te mund plagosi..me fal per gjithshka kam bere...per gjithshka te ka vrare apo te ka merzitur..e di me mire se vdes se sa te te merzis ty jeta ime...me fal per gabimet e mia...per fjalet e pakuptimta...per budalliqet...gjithshka kam bere e kam bere nga frika se mund te largoheshe nga mua...e ashtu do me sillje vdekjen...se une ne kete bote vetem ty te kam...e vetem ty do te kem...me fal per te gjitha e nese e ke te veshtire te pakten mundohu ta besh...e mundohu edhe te me durosh...edhe te me duash pak se kjo
eshte gjiothshka kerkoj nga jeta...vetem dashurine dhe pranine tende...dhe mos harro qe gjithshka te ndodhi cfaredo te them apo te bej...sido qe te vijne punet une nuk do rresht kurre se te dashuri...e do te te dashuroj cdo dite e me shume...te lutem vetem per nje gje...ti qe ma dhe jeten te lutem mos u bej vrases...mos ma merr prape ate duke me braktisur...te dua

42Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:20

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Nuk po te shkruaj per te te thene se te dua shume,jo as per te t\'thene
se per ty po derdh lot ne keto momente , ajo qe sot me shtyn te
shkruaj eshte malli qe kam per ty ,vertet ne keto momente po ndjej
mall , edhe perse nuk kam ndjenje dashurie...!!! mallin e
respektoj, respekti per ty eshte e vetmja qe me ka mbetur brenda
meje dhe nuk po dua ta zhduk, dhe malli ne keto momente nuk po me
ler vertet te qete, sot me erdhen ne mendje kujtimet dhe endrrat qe
thelle i kam varrosur ne shpirt, ato miliona endrrat qe vertete kane
kohe qe kane filluar te treten , por sot vetem malli po me shtyn te
t\'shkruaj me ben qe te bashkoj edhe nje here si nje mikeshe te vjeter qe
kurre nuk arrita t\'ia hap vertet zemren ,
e vetmja ndjenje qe vertet per ty nuk e kam shuar eshte respekti, po
sot... kjo ndjenja po me con ne mallin qe kam per ty , malli qe kam
per ty t\'pare dhe te t\'shtrengoj nje here fort pas vetes ,dhe te
ulem me ty ne nje tavoline kafeneje si nuk do kur dhe te bej
muhabet per kohen kur nuk kemi folur ne telefon...?, dhe per te kaluar
disa caste te bukura bashke thjeshte si miq te vjeter,
Dhe ndersa u ktheva me fytyre nga muri me dolen dy pika loti nga syt
e mi, nuk e kuptova perse po qaja po vetem kur lotet me pikuan ne
kafe kuptova se ishin duke bere rrugen e tyre qe kishim kohe pa e
bere , vetem ajo ndjenje e mallit me beri te shpalos edhe nje here
tere kohen , eja dhe me perqafo te te jap lumturi o zemer,
do ishim nje trup qe rrezohej nga djelli e ndricohej nga hena,
shikoheshim por nuk shiheshim ,verbimi bie si nje hije e zeze - trishtim,
zemra ndjen puthjen e zjarrte qe valonte ne endrren e
Majit, ajo enderr me beri qe te jetoj me ty aty ku askush nuk
dinte ku jemi do ta ndjenja kraharorin tend , aty kur mund te
shikosha jeten ne syt e tu ,perse shkove me enderren , mbeta ne
kujtimin zemra me thote \"SE TE DUA\" - duhet dikur ta kuptojne se
kemi lindur per njeri-tjetrin kujtoj zerin tend andjej ate ngrohtesi
nuk e di a te pelqen per inteligjentin qe une mendoj apo jo .
sikur te ndodhte pikerisht keshtu ,as e para dhe as e fundit.......

43Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:20

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Zemra ime...

Jam ketu qe po te shkruaj sepse eshte e vetmja menyre
qe e ndjej veten time sa me prane teje...Distanca qe na ndan eshte shume
e madhe, por zemrat tona jane padyshim prane njera-tjetres...
Me mungon per vdekje zemra ime,dhe e di qe eshte e kote kjo qe po
them sepse nuk mund te sjelle ketu prane meje, por kam cmendurisht
nevoje te ndjej aromen e lekures tende, buzen tende te bute siper times,
duart e tua qe me perqafojne lehtesisht...kam thjeshtesisht nevoje per ty...
Dua te prek, te puth, te shtrengoj. Largesia nuk eshte e bukur, por deshira
per te shikuar ty, rritet dite per dite me shume, me jep force te enderroj
ate dite qe do te shoh...dhe ne ate moment do me duket qe po enderroj:
" Nje Engjell qe vjen ne toke, per te me qendruar prane "!!Faleminderit qe
ekziston zemra ime, je arsyeja e jetes time, sepse je ti ai, qe me bere te
kuptoj se c`do te thote "dashuri", ishe ti i pari qe bere te me rrihte zemra
kur me puthje...Jam keq pa ty,e di qe...e gjithe kjo heret a vone do mbaroje
dhe keto momente do i kalojme se bashku, sepse...tashme jemi:
" Dy trupa, ne nje zemer te vetme ", nje zemer qe do rrahe gjithmon per te
mbrojtur dashurine tone. Jeta nuk eshte e bere vetem per momente te bukura,por une do te qendroj gjithmon prane sepse je i vetmi per mua, edhe ateher...
kur askush nuk te buzeqesh mendo per ne,dhe per fatin e mrekullueshem qe
na gjeti per te jetuar se bashku kete histori te mrekullueshme dashurie...
Te dua...dhe kurre nuk do te le,sepse...askush nuk e le jeten e tij,forcen e tij
lumturine e tij, sigurine e tij...sepse te gjitha keto je ti per mua!!...

" Princesha e Dashuruar "!!

44Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:21

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Per ty...

Per ty qe se meriton kete shkrim!
Per pa pjekurine tende, dhe pakujdesine tende..disa fjale qe po me ngelin ne fyt, por per ty do ti them..
Ti, ishe dikur, nje mik i mire?? mund te quajme te tille?
Mbase.. per ty, qe ke len gjurme ne zemren time, per ty qe ke pas deren e hapur ne thellesine e shpirtit tim, asnje pengese nuk ke pas..gabim.. dhe vetem ti..hija jote ka pas kete privilegj, ka pas kete shanc, HIJA JOTE, jo ti!
Ka qen thjeshte nje hije kalimtare. E di..ne fakt sa isha e lumtur per ate hije, sa do e idhur qe ishte. Me mjaftonte kupton? Nuk pretendoja.. me mjaftonte!
Hija me ka rrite besoj, por gjith besimet e mija sot koha mi ka vertetuar, kan qen thjeshte nje imagjinate, besoja me shume tek ti se sa tek vetja. Me kupton?
Besoja me shume ne nje hije se sa ne nje ndjenje te sinqerte.
Kam krijuar ne mendjen time ate iluzjon qe leviz boten, sikur s'jetoja dot pa ate hije, por sot mund te te them pa frike shkurt shqip dhe qarte, qe un jetoj pa ate hije..
Kam ul veten duke u krahasuar, por sot kuptoj se askush nuk mund te me ulin poshte, sepse ne rradhe te pare vij un, pastaj vjen ti.. Me kupton?
Isha e lumtur per cdo gje sa do e vogel, per cdo moment, per nje buzeqeshje te vjedhur, per nje "batut" koti, per cdo fjale qe merrte jete nga goja jote..
me kupton?
Cdo gje ka nje shpjegim dhe un ne fakt nuk arrij te iu jap shpjegime shume gjerave, pse valle? Ndoshta fajin se kam un, apo thjeshte ti e ke.. apo serishte gabohem? Jo me vjen keq. Tani nuk gabohem me.
Hija jote me ka dhuruar jete, mendoje te kishe qen ti
Por tani kuptoj qe s'kam nevoj me per ate jete, sepse me ne fund si ne foshnje e vogel, u rrita dhe un, krijova ato rrethanat, dhe tani avash avash eci vet.. vrapoj vet..ne jeten time.
Te thash largohu? JO kurr.. te kerkova te me qendrosh prane? Asnjehere..Sepse ai qe te don, e din vet se kurr duhet qendruar prane, me kupton?
Un gjithmone te kam kuptuar mjafte mire, gjithmone kam dite te hjeshoja diten, kam dit te te dhuroja ate lezetin e castit, kam dite te te beja te buzeqeshja, si nje yll i vogel qe te qendron prane...gjithmone... Te kam degjuar, te kam kshilluar, s'te kam kerkuar asgje, me mjaftonte te qendroja prane problemeve te tuaja. Por tani nuk dua me. Me kupton?
Tani po qe iu jap vlera atyre momenteve, iu jap vlera atyre silljeve te mija, dhe jo te tuaja.. dhe me ne fund kuptova qe besimi ishte ne xhepin e gabuar.

Tani cdo gje dua qe thjeshte te mbetin nje hije, nje hije e bukur, nje kujtim, qe do tregoj ndoshta femijve te mi..nje shpres e vdekur, dua qe cdo gje te mos me shoqeroje me ne vazhdimin e jetes time.. Dua qe te te shoh te lumtur, po te kisha mundesi dhe zemren do te ta dhuroja qe ti te ishe i lumtur.. por tani e di qe se meriton ate zemer, syte e mi do ti ipja.. por e di qe do ishin ne duart e gabuar..
Ti sme meriton, me kupton?
Keto fjale qe me kishin ngele ne fyt ishin per ty...

45Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:21

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Ne erresiren e kesaj nate humbas...Mendoj per ty, e humbur ne ndjenjat e mia..Dua te mbyll syt e te fle e qet..por malli dhe dashuria per ty sme lejon...Ku je, ku ndodhesh e cpo ben se di..Shpresoj te jesh i qet, lem mua te lodhem per te dy...por te lutem me kthe dashuri... Zemer e thyer, shpirt i lodhur...lotojn syt e mi, sikur nje femi i pafajshem qe kerkon nenen...po un te kekoj ty...Ku ndodhesh o i dashur, pse sje ketu me mua,...te mbeshtes koken, ne gjoksin tend dua...krahet ti kesh hedhur rreth mua...Pse sje pran meje, pse me lodh shpirtin kur kaq shum ty te dua....Ne zemren time ke zen vend te par, por pse e ke len bosh...Edhe pse larg ke shkuar un vendin per ty ruaj.....Mundohem te te mos te kujtoj keshtu, por te fle e qet...Por mungesa jote sme lejon , malli shum me ka marr per ty...te lutem kthehu me qendro pran afer se kam nevoj per ty....Pse e lejon zemren time te thyhet,kur ke munci copat e zemres ti formosh.... Pse e lejon shpirtin tme lodhet,...kur ti ke munci tme qetesosh...Pse me lejon te qaj ,...kur ke mundesi lotet tmi fshish e tmi ndalosh...Pse sje me mua e pyes veten,...a mendon per mua ndonjeher...a me do sic te dua un ty (ti me thua se po)...kur un e besoj qe po, pse athua ndihem kaq e trishtuar...dhe mendimet e embla per ne te dy jan duke mu larguar....

46Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:22

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Cdo mengjes qe cohem mendoj per ty po eshte e kote
perdite lendoj veten duke menduar se dicka e re do ndodh
duke menduar se ti do e kuptosh sa shume po me lendon
pyes veten valle a qe faji im, mbase por ti i di me mire
mendoj me vete pse jam kaq e humbur pas teje
a mendon ti per mua, se besoj, e me kujtohen ato momentet tona
kur te thashe me gjithe shpirt se te dua
ato fjale ishin shume te veshtira per mua
por ti i dyshon ato fjale e nuk mi beson
nuk e di cdo nga mua me shume se cte kam dhene?
dashuria ime eshte e pafund pa ty
te gjithe me thojne te te harroj
dhe qesh me vete a sikur te qe aq e lehte
ti je gjithcka per mua, e un do te jap jeten per ty
cdo here qe te shoh dua te te hidhem ne krah
e te te puth fort, e te te perqafoj fort mos te lej me
pse o zot me mallkon kshu cte kam bere valle
ckam bere valle, eshte kaq e veshtire te jesh e sinqert ne kete bote
sa here them te verten e haj keq dhe bie ne grope si lope qorre
pse besoj kaq shume gjithe keto njerez e gaboj?
mbase ngaqe jam un vet keshtu kaq naive kaq e pafajshme
ti me le me zemer te thyer ti me ben te qaj cdo dite
ti me cmende cdo dite
I dashur pse nuk me shikon me sy
pse me largohesh ashtu shpirti im
cte kam bere qe me mohon kur un vetem te kam dashur
eshte mbase cke degjuar?
apo mbase cfare vellai jot te tha?
ose eshte i qe quan shok?
por je gabim rrushi im
sepse keto persona qe ti beson kaq shume
keto persona ta fusin me shume
valle a do pendohesh
te harrojme te kaluaren
te fillojme dicka te re me te bukur
se e di qe ti ke dicka qe do te thuash
nuk e di se cfare eshte...

47Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:22

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Kam vetem mall.
Nuk kam emer,nuk kam mundime,nuk kam zemer,nuk kam ndjenj
kam vetem mall.Shpirti im ka mbetur si autograf mbi ty,mbi syte,buzet,
trupin,zemren.Jeta ime ka mbetur e mberthyer mabs teje pas endrrave te tua,
pas diteve te tua.Kam mbetur me ty per te te falur dashurine ngrohtesine,
shoqerine,ngushellimin.Ngushellimin qe nuk ta dhashe kurre.
Do te doja te te kisha prane vetes prane zemres qe ti te thyeje akullin e
vetmise qe ka pushtuar kopshtin e ndjenjave qe ka kaq shume nevoje per ty .
Jo per fjalet dhuratat por thjeshte per pranine tende,per ate shikim tendin qe do
ta vidhja per pak sekonda. Ti nuk me kuptove kurre, ti nuk i deshe kurre zerat e
embel te syve te mi,ti nuk i more kurre mesazhet qe ne copeza te shqyera nga shpirti im,
shkruajta per ty me pika gjaku te zemres se plagosur.
Ti u afrove kaq shume,por nuk e pe dot dashurine qe
si zog i uritur trokiste ne dritaren tende duke kerkuar
thermija ndjenjash.
E une s'pushova se menduari oret minutat ditet muajt qe kishin kaluar ne kete torture cmendurie .
Ti kalove para meje mosperfilles pa e kuptuar qe qenia jote hapte plage mbi mua.
Ti ecje rruges e une shkelja ne gjurmet e tua.............Ti nuk je me e imja , por jam i sigurt qe une jam aty ku je ti. Jam ne c'do qelize te trupit tend,
ne cdo rrugice ku shkel ti, ne c'do gje qe prek ti...E dashura im

48Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:23

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Per ty po derdhi lotë

Nuk po te shkruaj per te te thene se te dua shume,jo as per te t'thene
se per ty po derdh lot ne keto momente , ajo qe sot me shtyn te
shkruaj eshte malli qe kam per ty ,vertet ne keto momente po ndjej
mall , edhe perse nuk kam ndjenje dashurie...!!! mallin e
respektoj, respekti per ty eshte e vetmja qe me ka mbetur brenda
meje dhe nuk po dua ta zhduk, dhe malli ne keto momente nuk po me
ler vertet te qete, sot me erdhen ne mendje kujtimet dhe endrrat qe
thelle i kam varrosur ne shpirt, ato miliona endrrat qe vertete kane
kohe qe kane filluar te treten , por sot vetem malli po me shtyn te
t'shkruaj me ben qe te bashkoj edhe nje here si nje mikeshe te vjeter qe
kurre nuk arrita t'ia hap vertet zemren ,
e vetmja ndjenje qe vertet per ty nuk e kam shuar eshte respekti, po
sot... kjo ndjenja po me con ne mallin qe kam per ty , malli qe kam
per ty t'pare dhe te t'shtrengoj nje here fort pas vetes ,dhe te
ulem me ty ne nje tavoline kafeneje si nuk do kur dhe te bej
muhabet per kohen kur nuk kemi folur ne telefon...?, dhe per te kaluar
disa caste te bukura bashke thjeshte si miq te vjeter,
Dhe ndersa u ktheva me fytyre nga muri me dolen dy pika loti nga syte mi, nuk e kuptova perse po qaja po vetem kur lotet me pikuan ne
kafe kuptova se ishin duke bere rrugen e tyre qe kishim kohe pa e
bere , vetem ajo ndjenje e mallit me beri te shpalos edhe nje here
tere kohen , eja dhe me perqafo te te jap lumturi o zemer,
do ishim nje trup qe rrezohej nga djelli e ndricohej nga hena,
shikoheshim por nuk shiheshim ,verbimi bie si nje hije e zeze - trishtim,
zemra ndjen puthjen e zjarrte qe valonte ne endrren e
Majit, ajo enderr me beri qe te jetoj me ty aty ku askush nuk
dinte ku jemi do ta ndjenja kraharorin tend , aty kur mund te
shikosha jeten ne syt e tu ,perse shkove me enderren , mbeta ne
kujtimin zemra me thote "SE TE DUA" - duhet dikur ta kuptojne se
kemi lindur per njeri-tjetrin kujtoj zerin tend andjej ate ngrohtesi
nuk e di a te pelqen per inteligjentin qe une mendoj apo jo .
sikur te ndodhte pikerisht keshtu ,as e para dhe as e fundit............

49Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:23

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Vetëm ty të dua,me dashuri dhe sinqeritet sonte do të
shkruaj këtë letër për ty,ty që zemrën ma
rëmbeve,ty që ma ndryshove jetën time,ty që të
dua dhe do të duapër tër jetën.
Ndoshta me
këto fjalë nuk dot mjafton që të tregoj se të
dua,edhe psepër ty po vuajaq shum, sa që edhe letra
është duke ikur nga lotët e mi,dhe shpresoj që
një dit të vish dhe tmi fshish ti kta lot që rjedhin
vetëm e vetëm për ty.Edhe sa duhet të pres që
ti tma falësh dashurin tënde,pa të cilën nuk mund
të jetoj, edhe sa duhet të pres që ti tmë thuash
të dua,jeta është e vështir,por edhe e bukur,por
sikur të jesh ti pran meje,ajo do të ishte si njëpallat
dashurie,në të cilin dot jetonim vetëm ne të dy,si
dy lule të posaqelura,si dy zogj duke fluturuar,si dy dashnor
t'vërtet,un jetoj vetëm për ty,dhe nuk dua që
t'shoh me tjetrin.
Zemër vetëm ty të dua, po ti a më don.

50Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:24

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Vetëm ty të dua,me dashuri dhe sinqeritet sonte do të
shkruaj këtë letër për ty,ty që zemrën ma
rëmbeve,ty që ma ndryshove jetën time,ty që të
dua dhe do të duapër tër jetën.
Ndoshta me
këto fjalë nuk dot mjafton që të tregoj se të
dua,edhe psepër ty po vuajaq shum, sa që edhe letra
është duke ikur nga lotët e mi,dhe shpresoj që
një dit të vish dhe tmi fshish ti kta lot që rjedhin
vetëm e vetëm për ty.Edhe sa duhet të pres që
ti tma falësh dashurin tënde,pa të cilën nuk mund
të jetoj, edhe sa duhet të pres që ti tmë thuash
të dua,jeta është e vështir,por edhe e bukur,por
sikur të jesh ti pran meje,ajo do të ishte si njëpallat
dashurie,në të cilin dot jetonim vetëm ne të dy,si
dy lule të posaqelura,si dy zogj duke fluturuar,si dy dashnor
t'vërtet,un jetoj vetëm për ty,dhe nuk dua që
t'shoh me tjetrin.
Zemër vetëm ty të dua, po ti a më don.

51Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:24

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
me vret largesia jote.... tregoj gjendjen time
shpirterore....jo per fajin tend,per faj te dashurise.Nuk ndjej me
ekzistencen time ne kete bote sepse nuk je prane meje....Je shume
larg,saqe zemra po vuan shume mungesen tende,dhe therret emrin tend ne
cdo moment .Ne ke cast qe po te shkruaj po dridhem,po nxjerr lote nga
trishtimi i mungeses tende.....Nje trishtim i mallkuar qe me ndjek ne
cdo moment..Kudo qe shkoj kam imazhin tend me vete,sepse mendja te ka
pikturuar ty.Sa me mungon....Sa po vuaj nga largesia jote.Te lutem
rikthehu,mos me le ne vetmi,mos e ler zemren time te cmendet.Me ka
marre malli per ty ....te ndjej fryemarrjen tende,dhe te shikoj perseri
syt e tu... te kuptosh dhimbjen time dhe vuajtjen nga ikja jote.... Cdo
nat shikoj yjet dhe yllin me te shndrishem kam vene emrin tend dhe aty
brenda yllit kam ruajtur kujtimet qe kam per ty....Cdo nate sa here te
shikoj ate yll te bukur do me kujtohesh TI

52Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:24

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Zemer!

Sa bukur kur ti je
prane meje, kaq i paarritshem, i pazevendesueshem! Sa emocion kur me
sheh ne sy edhe pse buzet nuk flasin une e kuptoj qe ne ate shikim ka
deshire, dashuri, ndjenje, mall!
Shpirt! Me dritheron kur me prek aq
embel me duart e tua, aty eshte fillimi i botes se pafund, ne ate cast
gjithcka nuk ekziston me, vetem une dhe ti ne qiellin e shtate! Oh
ti me puth si engjell!

Zemer dua te te them se cdo gje
merr forme kur ti je prane meje, dua te te them sa i rendesishem je per
mua, i nevojshem ne jeten time, i domosdoshem per shpirtin tim!
Ah... sa shume gjera me duhet te te them por e di qe as lapsi as letra nuk do mjaftonin!
Shpirt! Zemer! Yll! Diell qe me ndricon! Ajer qe marr fryme! Ti me jep jete! Me mbush me Gjithesi! Thesari im! TE DUA!

53Nje leter per ty.... - Faqe 2 Empty Re: Nje leter per ty.... 19/1/2013, 07:25

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Shkruaj vetem per ty

Ta ruash shoqerine, duhet sakrifice, ta ruash kohen me ndokend, duhet
sakrifice, te ruash nje pjese te jetes, duhet sakrifice. Nuk e dij se
c’duhet te bej qe te te ruaj ty??
Une sot, te dhash nje pjese te jetes sime, te dhash pjesen me te bukur te
jetes sime, te dhash pjesen qe askujt nuk i kam dhene gjer sot, te dhash
pjesen e jetes qe s’dij a mund ndonjehere t’i jap ndokujt apo jo.. Pa me
thuaj, c’duhet te te jap qe te ruaj miqesine me ty, c’duhet te bej qe te
forcoj miqesine me ty, c’duhet te bej??
r ty…Shpesh po ndalem dhe po pyes veten: ku isha me heret??? Pse nuk te takova me
heret? Pse nuk te shkruajta me heret? Une shpesh po pyes veten, dhe
pergjigjen s’e kam dot si per shume pyetje te tjera… Une vec pyes veten dhe
buzeqesh…dhe sahere qe buzeqesh me kujtohesh ti dashuria ime e nderuar.
qudi, sot te thash se une nuk ndjej me asgje. E vertete eshte… une gjer sot
nuk kam ndjere asgje… nuk e dij se cka ishte te ndjesh… por sot… ti fillove
te me kalitesh ndjenjat. Ti fillove te me gjallerosh mik. Ti sot, fillove
t’i japesh kuptim jetes sime. Ti fillove te me plotesosh. Sa bosh paskan
qene sendet rreth meje, sa te zbrazeta paskan qene, sa pa emer paskan qene.
Sot, ti u dhave emer te gjithave, sendeve, po edhe mua me dhave emrin qe
kam. Ti me bere rob dhe mbret te ndjenjave qe moti kohe kishin qene te mbyllura ne thellesine e asaj qe te gjithe e quajn …e qe une s’po dij
me si ta quaj. Ti, dashuria ime, me gjallerove.
Ty, te dergoi Zoti ke une, te me gjallerosh, te me japesh ate qe te
tjeret i thone kuptim, te me ngjallesh ate qe te tjeret i thone ndjenje, te
me ngjallesh ate qe i thone kujdes, ate qe i thone jete, asaj qe i thone
gjithcka tjeter e vec dashuri jo.. Ndoshta do thuash se jam i
marre, edhe kete e kam te qarte, por mos u ngut te lutem… para se te me
shkruash, apo ndoshta fare nuk me shkruan, te lutem, e lexo mire, dhe krenohu
per kete qe po e them…krenohu, se sot, ti e bere nje njeri te ndjehet i
gjalle. Sot ti e bere nje njeri te kuptoje se c’eshte koha, c’eshte jeta dhe
c’eshte ajo qe te gjithe i thone dashuri po vec une nuk i them ashtu, se ajo
eshte me teper se aq, ajo eshte me teper se nje shprese, ajo eshte me teper
se nje meshire, ajo eshte me teper se besim…ajo eshte vet jeta…
Po te shkruaj si ZEMRUSHJA, dhe te lus te me kuptosh si ZEMRUSHJA. Me kupto tamam ashtu
si duhet, me quaj te marre, me quaj naiv, me quaj c’te duash…vec mos me quaj
te huaj. Me mbaj per mik tendin deri atehere kur mendon ti se eshte mjaft… e
nese te bezdisem, ma thuaj lirisht…do hesht, une do hesht…por eshte keq, se
une s’dij te hesht si vdekja, une s’dij te hesht si heshtja…une dij te flas
dhe dij te shkruaj…une qe sot, dij te ndjej dhe dij te te them si ate qe ndjej. Dhe te betohem ne shpirtin qe mbaj, ti me je e vecante, dhe
per ty ngritem dhe ne shenje respekti te perulem.
Mos te zgjatem shume…

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons