Forumi Kuq E Zi
Të gjitha llojet e seksit, që nga... i pari fare  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Të gjitha llojet e seksit, që nga... i pari fare  Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Të gjitha llojet e seksit, që nga... i pari fare

Të gjitha llojet e seksit, që nga... i pari fare  7b50fc66-c3c9-4f4a-a7a7-28e2ce2579d8---0-

Ne fakt duket një pyetje sa e thjeshte aq dhe interesante, por qe ka shume gjasa qe jo te gjithë e dine përgjigjen se cilat janë ato.

1. Seksi për here te pare. Zakonisht nuk arrihet maksimumi dhe rezultati nuk është maksimal. E thënë ndryshme, hera e pare mund te quhet “Politikisht korrekte”.

2. Seksi i rastësishëm. E thotë dhe vete emri. Zakonisht seksi me te pa njohur dhe nuk te jep kënaqësinë e kërkuar.

3. Seksi ne një marrëdhënie te re. Kjo ndodh atëherë kur dy persona janë njohur paraprakisht dhe janë te unifikuar ne mendimin qe kësaj njohje te re t’i marrin dhe t’i japin diçka me shume. Zakonisht ky lloj i seksit ngatërrohet me seksin e dashurisë se vërtetë, por ne realitet as nuk i afrohet atij. Nuk janë te rralla edhe zhgënjimet.

4. Seksi i dashurisë se vërtetë. E thonë te gjithë qe kënaqësia qe merr ne këtë rast është me e çmuar edhe se vete floriri, por fatkeqësisht është e vështirë te gjendet... Ne këtë rast duhen dy njerëz qe duan jo vetëm te marrin, por edhe te japin dhe te pëlqehen reciprokisht.

5. Seksi përtac. Te gjithë e kane provuar dhe shijuar. Ai realisht rrezikon themelet e dashurisë se vërtetë, ndaj duhet identifikuar dhe qëndruar larg sa me shume te jete e mundur . Ky lloj seksi përbën ne 52% te rasteve shkakun se perse gratë e kërkojnë atë jashtë martesës.

6. Seksi hakmarrës. Thonë qe është shume eksitus, pasionant dhe krijon vartësi. Por këtë do te duhet ta provosh vete. Gjë te cilën nuk ja rekomandojmë njeriu...Përgjithësisht nuk përfundojnë me një Happy End.

7. Seksi i pajtimit. Është me i thjeshti. Është i sinqerte, pasionant dhe nxit vëmendjen dhe përkujdesin e secilit partner.

8. Seksi i mëshirës. Ndodh atëherë kur ndjen një fare detyrimi ndaj partnerit, sigurisht. Ai nuk është me i miri, por është i nevojshëm.

9. Seksi i folëse se vetmuar. Është seksi shpërthyes, i zhurmshëm, i egër, si te ishte i fundit...

10. Seks i vetëm. Është sigurisht me i thjeshti, ndonëse asnjë nuk e pranon...

11. Seks tresh. Meqenëse ne shume sondazhe as nuk pranohet si realitet, për këtë lloj seksi është e vështirë te flasësh, ndaj secili le te vere ne pune fantazinë e tij.

12. Seksi S&M. Duket si term i çuditshme, por është fjala thjesht për atë lloj seksi ku kërkohet edhe ndihmave e lodrave te tjera seksuale.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons