Forumi Kuq E Zi
Një “selfie” që të çon pas hekurave  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Një “selfie” që të çon pas hekurave  Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një “selfie” që të çon pas hekurave  Selfie

“Selfies” janë zakonisht argëtuese dhe joserioze, por një foto e tillë e ka çuar një person pas hekurave pas akuzës për vjedhje.

Më 23 Maj, dikush u fut me automjetin e tij në një pikë karburanti. Për pak largohet nga makina dhe kur rikthehet aty telefoni i tij nuk ishte më, ka bërë të ditur policia në Hillsborough.

Hajduti tentoi të kishte akses në telefon, por nuk ia arriti. Pas tri përpjekjeve të dështuara për fjalëkalimin, një aplikacion i instaluar në telefon automatikisht i bën një foto hajdutit dhe menjëherë ajo dërgohet në e-mail-in e viktimës, bashkë me vendndodhjen e telefonit.

Tashmë për detektivët ishte e lehtë të identifikonin 38 vjeçarin Edgar Hernandez-Santos, i cili pranoi se kishte kryer vjedhjen.

Telefoni i padëmtuar u kthye të zotit, ndërsa Hernandez-Santos u arrestua për vjedhje dhe u dërgua në burgun e Orient Road.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons