Forumi Kuq E Zi
Ja 6 këshillat që hera e parë e seksit të jetë e suksesshme Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ja 6 këshillat që hera e parë e seksit të jetë e suksesshme Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ja 6 këshillat që hera e parë e seksit të jetë e suksesshme Ilustration-640x325

Hapi i parë fillon me shikimin sy më sy. Që do të thotë se duhet ta shikoni partnerin drejtpërdrejt në sy dhe kjo mund të një shkas që ju të kryeni marrëdhënie seksuale me të para kohe. Për ta bërë herën tuaj të parë të suksesshme, ja disa prej këshillave.Ai shpreson që:

1 – Ju t’i ofroni një seks oral të mrekullueshëm. Kjo tregon se ju jeni e gatshme për t’i dhënë partnerit kënaqësi aq sa dhe jeni për veten tuaj për të përftuar një kënaqësi të tillë.

2 – Të jeni aktive në shtrat. Kjo do të thotë se duhet të kërceni në krevat njësoj si një fëmijë katër vjeçar kur është duke luajtur. Por, kujdes! Nuk duhet ta lejoni partnerin tuaj që t’i bëjë ai të gjitha lëvizjet.

3 – Mos u stresoni për trupin tuaj dhe mos u mundoni të fshehni ato pjesë të trupit që ju mendoni se nuk i’u duken bukur. Në fund të fundit ju jeni duke bërë seks me njeriun që ju dëshironi, kështu që nuk ka pse t’iu shqetësojë se si duket trupi juaj. Lejoni partnerin tuaj herën e parë që ai të shikojë çdo gjë dhe kështu edhe ju do të ndiheni më mirë.

4 – Mos i kushtoni shumë rëndësi performancës së partnerit. Hera e parë është gjithmonë intensive dhe erotike. Të dy jeni nervoz dhe shpresoni që çdo gjë të shkojë sa më mirë. Ekzistojnë vetëm dy aspekte të cilat e bëjnë nervoz partnerin tuaj. E para është mungesa e ereksionit dhe e dyta fakti se mund të përfundojë aktin përpara kohe.

5 – Lejoni partnerin tuaj që ai ta dijë se ju jeni duke u kënaqur. Mos i lejoni vetes të pretendoni se ju pëlqen gjithçka që ai bën, por kur ai është duke bërë diçka që juve ju pëlqen bëjani të ditur.

Dhe këshilla e fundit: 6 – Mos i’a tregoni miqve tuaj eksperiencën apo emocionet që keni kaluar gjatë seksit me partnerin tuaj. Kjo ndoshta atij nuk do t’i pëlqejë. Në qoftë se ai ndjen vërtetë diçka për ju, do t’iu telefonojë brenda një dite ose do t’iu lëjë takim për ditët në vijim.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons