Forumi Kuq E Zi
Kater zonat erotike të femrës  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kater zonat erotike të femrës  Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Kater zonat erotike të femrës  Empty Kater zonat erotike të femrës prej Thu 14 Nov 2013, 19:30

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kater zonat erotike të femrës  Zonat_10

4 zonat erotike të femrës

Çdo mashkull do të ishte i interesuar ta dinte në mënyrë që ta bëjë femrën që ka përkrah të ndihet sa më mirë. Ja disa nga sekretet.

1.Buzët- Femrat e adhurojnë të puthen por puthje e vërtetë është ajo që të “zë” frymën. Për të aktivizuar të gjitha mbaresat nervore të buzëve duhet ti përkëdhelni me majat e gishtave. Puthjet kanë një fuqi të madhe erotike, mjafton të mendoni që goja është shumë e ndjeshme ndaj temperaturave sesa të prekurit me duar.

2.Qafa- Duke lëvizur flokët ne zbulojmë një zonë tmerrësisht të ndjeshme. Qafa mund të përkëdhelet, të puthet dhe reaksioni është ai i kënaqësisë dhe emocionit.

3.Veshët- Ekzistojnë shumë mënyra për të ngacmuar veshët dhe për ti stimuluar ato. Ka femra të cilat duan të ndjejnë gjuhën e mashkullit brenda veshit të tyre. Filloni duke eksploruar lëkurën e pjesës së jashtme të veshit në mënyrë që ta bëni partneren të ndjehet mirë.

4.Flokët- Sa herë ju kanë ofruar një masazh në kokë kur keni qenë në parukieri për të harruar të gjitha problemet e ditës? Nuk ka asgjë më sensuale, por mësoni ta bëni diçka të tillë pa e stresuar femrën.

Dëgjimi- Nuk është ekzaktësisht një zonë por është e nevojshme të ngacmohet personi për të stimuluar dëgjimin. Bëhet fjalë për të pëshpëritur fjalë të ëmbla dhe erotike në veshin e partneres tuaj.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons