Forumi Kuq E Zi
Seksi, ja çfarë i eksiton më shumë meshkujt  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Seksi, ja çfarë i eksiton më shumë meshkujt  Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Seksi, ja çfarë i eksiton më shumë meshkujt  05c2fd2d-a03e-47de-a051-5bc56c3338e5---0-

Cilat janë ato gjera qe i eksitojnë me shume meshkujt? Kjo është pyetja qe e bëjnë pothuajse te gjithë femrat.
Çfarë është ajo gjë apo ato gjera qe i eksitojnë me tepër meshkujt? Ashtu si këta te fundit qe duan gjithmonë ta kënaqin sa me tepër partneren edhe femrat duan t’i kënaqin ata qe kane ne krah.

Meshkujt eksitohen nga:

• Një darke me shokët
• Çarçafët e pastër
• Një dush i nxehte
• Fitimi i një shume te madhe parash
• Fitorja e ekipit te preferuar
• Një humbje e konsiderueshme ne peshe
• Një seance palestre për te bere muskuj
• Ngarja e një makine sporti (adrenalina i eksiton)
• Nënshkrimi i një kontrate pune apo mbarimi i një misioni te rëndësishëm
• Pastrimi i shtëpisë. Ju habit kjo gjë? Epo ja qe është e vërtetë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons