Forumi Kuq E Zi
Kush dashuron me lehte? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kush dashuron me lehte? Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Kush dashuron me lehte?

a)femrat
 
b)meshkujt
 

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Kush dashuron me lehte? Empty Kush dashuron me lehte? prej Wed 17 Jul 2013, 13:23

Ev va

Ev va
Femrat apo meshkujt?

2Kush dashuron me lehte? Empty Re: Kush dashuron me lehte? prej Wed 17 Jul 2013, 15:13

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nuk e di


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

3Kush dashuron me lehte? Empty Re: Kush dashuron me lehte? prej Wed 17 Jul 2013, 19:51

Angel

Angel
Princeshe
Princeshe
 Te dy palet , varet nga tipi i njeriut.

4Kush dashuron me lehte? Empty Re: Kush dashuron me lehte? prej Thu 18 Jul 2013, 08:44

luani

luani
Administrator
Administrator
Ketu nuk mund te behet diferencim, si meshkuj dhe femra te gjithe dashurojne ( kush me shum e kush me pak varet nga ndjenjat e brendeshme te secilit)

5Kush dashuron me lehte? Empty Re: Kush dashuron me lehte? prej Thu 18 Jul 2013, 09:34

Blero

Blero
VIP
VIP
femrat

6Kush dashuron me lehte? Empty Re: Kush dashuron me lehte? prej Thu 18 Jul 2013, 13:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
femrat sepse dashuria e tyre esht e ndjeshme edhe e sinqert jo kalimtare


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons