Forumi Kuq E Zi
Se çfarë është femra në krevat – e zbulon modeli i flokve Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Se çfarë është femra në krevat – e zbulon modeli i flokve Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nëse ju ka pëlqyer ndonjë vajz, ndërkaq nuk jeni të sigurt sesi do të jetë në dhomën e gjumit “e zjarrtë“ apo “indiferente”, shikoni se çfarë model flokesh  ka, sepse ajo mund të zbulojë shumëçka për prirjet e saj seksuale.


Se çfarë është femra në krevat – e zbulon modeli i flokve F_062210
Bisht kali
Femrat të cilat i lidhin bisht flokët dinë të jenë tejet të zjarrta në shtrat. Në vend që të fshihet pas flokëve, ajo ato i largon nga sytë, ndërkaq në këtë mënyrë tregon vetëbesim të lartë seksual. 
Ajo e do seksin e shpejtë dhe të ashpër, d.m.th., “në shpejtësi”, mirëpo në thellësinë e shpirtit do të pëlqente edhe pak romantikë dhe seks të lehtë.Secila qime në vend të vetin
Femrat me frizurë të tillë më të kënaqura janë kur ato caktojnë terminet për të bërë seks dhe rrallë i lënë meshkujt t’i udhëheqin.
Bindeni që t’ia mbyllni sytë me shami. Atëherë do të jetë e detyruar që t’ju lejojë të merrni kontrollin në duart tuaja, ndërkaq do të bëhet si një tigreshë e vërtetë.Flokë të shprishura
Kjo frizurë tregon që dama e tillë ndihet mirë me vetveten. Femrat e tilla janë të relaksuara si në jetë ashtu edhe në seks.
Do t’ju dorëzohet në shtrat dhe më së shpeshti janë të gatshme për seks kudoqoftë dhe kurdo që të ndiejë nevojën për të bërë seks.Flokët të mbledhura në mënyrë të shkujdesur
Damat me frizurat e këtilla e dëshirojnë shumë glamurin dhe kënaqen me kujdesin që ua kushtojnë meshkujt. Qafa paraqet pjesën më seksipile të trupit të femrës dhe duke e bartur frizurën e këtillë ajo në mënyrë të pavetëdijshme zbulon që është e gatshme edhe për flirt. 


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons