Forumi Kuq E Zi
Skandal me videon e nxënëses që zhvishet në mes të klasës para mësuesit në orë të mësimit! +18 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Skandal me videon e nxënëses që zhvishet në mes të klasës para mësuesit në orë të mësimit! +18 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Skandal me videon e nxënëses që zhvishet në mes të klasës para mësuesit në orë të mësimit! +18 Nxenesja
Kur shkolla kthehet në… morali bie përtokë dhe vlerat humbasin si me magji për t’i lenë vendin injorancës!
Skandal është konsideruar një video e qarkulluar në You Tube nga simplyamazingworld, në të cilën shfaqet një nxënëse tek zhvishet në mes të klasës, madje edhe para mësuesit në orën e mësimit!

Padyshim që publikimi i videos ka shkaktuar një trazirë të madhe dhe është konsideruar si skandal, madje janë të shumtë ata të cilët insistojnë që kjo video të hiqet nga You Tube, pasi përmbajtja e saj konsiderohet si aspak e hijshme!
Kujdes, nuk këshillohet për moshën nën 18-vjeç..