Forumi Kuq E Zi
Letrat E Paderguara....... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Letrat E Paderguara....... Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1Letrat E Paderguara....... Empty Ndnjenjat e Shpirtit Tim prej Sat 02 Mar 2013, 09:39

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Shumica njerezve mendojn se kta qe do shkruaj do jen ndjenjat e shpirtit tim por ata nuk e din se kto rreshta i kyshtohen dikujt qe padashje e paekuptuar u be e pjes e jetes edhe mendimeve te mia nuk e din se ai ishte askushi ndersa tashi u be makthi ferri im ai u be misherudi enderrave te mia ai u be pjes e jetes time qe smund ti ndalja dot mendimet per te eh sa e leht esht ta shkruash historin te mjafton nje copez letre pak vetmi e nje laps qe tshkruash por esht e veshtir ti perjetosh castet sidomos lotet e oreve te vona te cilat ishin pjes e pandalshme ishte pjese e jetes time por sot jo ai iku iku u besoi te tjereve e jo mua iku e beri qe emrin tij apo fytyra tij engjellore te ishte thjesht si emer e jo pjes e imja tme shoqeronte iku cte bej iku un e kam fajin vec un askush tjeter


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Sat 02 Mar 2013, 09:41

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ty........
te njoha e nisem miqesi me kalimin e diteve filluam te dy ti hapeshim njeri-tjetrit madje nisnim aq shum tflisnim sa me shum ti hapershim njeri-tjetrit aq me shum me pelqente te dija me shum rreth teje po ashtu edhe ty per mua jaqe kjo gje sisht e mundur se me ndan nga ti i dham njeri-tjetrin besen se do fejoheshim i dham besen se do ishim vec te njeri-tjetrit madje mendova se zoti te kisht sjell njeten time si engjell se kisha nevoj per mbrojtje e jo shkatrrim se e shkatrruar isha po ti me shkatrrove me keq nga cisha


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Sat 02 Mar 2013, 09:43

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do te zhdukem do iki nga kjo bot
me mir te iki sesa te vuaj e te rri me lot
do iki pasi do jem me mir
sesa trri ketu te te shoh tjetren e tjem larg teje do e kem tveshtir
do iki sepse me mir pa ty edhe e vdekur
sesa vec me te pa e nheshtje duke u tretur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Sat 02 Mar 2013, 09:45

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ti ke shum femra pran
po jam e sigurt se asnjera me shum se mua nuk te ka xhan
te thuan te dua por per ty rrin vec per interes
te thon te duan por ne te vertet jo
vall a spo e kupton se cila mew tvertet po tdo?
e di se ti sdo jesh i imi
e di se edhe pse te dua ende po me mbyt trishtimi
e mallkoj zemren e gojen qe tew thon te dua
sepse 100%ti sdon me ja dit per mua
e mallkoj jeten edhe ty
se ti me solle vdekjen e me le me lot ne sy


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Sun 03 Mar 2013, 22:29

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
super te papame postimet me siper Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

6Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Mon 04 Mar 2013, 15:11

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
dashuria te bene te zgjuar

7Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Mon 04 Mar 2013, 19:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:super te papame postimet me siper Smile
qyqa cthu ri mu mu duken kot ndaj i cova narki nejse mbehet qefi qe tpelqyen


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Mon 04 Mar 2013, 19:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:dashuria te bene te zgjuar
Letrat E Paderguara....... 1416650876un e dija qe tbejn njerez tqeflinj po jo se tzgjut


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Mon 04 Mar 2013, 19:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
nuk e di se cmendon ti
por nmendjen time je tani
syt e tua doja ti puthja
madje te tkisha pran vetes edhe nese do tduhej te tlusja
por jaqe jan iluzione nkoken time
se ti kurren e kurres sdo mthirresh jeta ime


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Mon 04 Mar 2013, 19:35

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
nat e zez
nat e ter
vall ngjyra zi paraqet tmerr
neser do martohem por me fustan tzi
jo me fustanin e bardh si c kemi menduar un e ti
se neser ti je nen dhe i vdekur
vall besoj se trupi yt ende sesht tretur
sesht tretur nga marazi
nga dhimbja e largsia e zemraq ime do plasi
do plasi se smundet te duroj dot
pasi zemren e saj e ka nen tok
ndaj sdua dashuri
sepse martesa ime esht mbyllur ne dheun e zi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Thu 07 Mar 2013, 13:10

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
nuk i shpalos

12Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Thu 07 Mar 2013, 13:53

Vesa

Vesa
i mbaj per vete

13Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Fri 08 Mar 2013, 06:21

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
te dyyyyyy
do vij dita qe sdo te te shoh ty
do vij dita qe do me marr malli per ata sy
do vij dita kur zemra do i thot ndal dashuris
do vij dita qe edhe ti do bej pjes e vetmis


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Wed 13 Mar 2013, 14:51

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
i mbaj sekrete

15Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Fri 15 Mar 2013, 11:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Te lutem me fal
lash me dike nje takim
thash ky esht miku im
ky esht miku im por jo se ai me puthi me zor e un se ndala dot
sa ktheva shpinen shpertheva ne lot
kjo ishte shkaku qe un ika nga ti
si edhe qe mla plag ntrupin tim gjer nperjetsi....


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

16Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Wed 20 Mar 2013, 12:21

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
akull

17Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Thu 21 Mar 2013, 23:36

Vesa

Vesa
shum te forta

18Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Fri 22 Mar 2013, 05:13

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
mperkasin vec mu akujt tjeter


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

19Letrat E Paderguara....... Empty Letrat E Paderguara....... prej Sat 27 Apr 2013, 05:11

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Letrat E Paderguara....

Eh Moj Zemer E Gjor Vuan ......Sa Ke Vuajtur Mi Zemer Sa Her Je Detyruar Mi Zemer Te Heshtesh Apo Te Qeshesh Kur Thell Brenda Vetes Ke Dashur Te Qash E Te Ulerasesh Per Dhimbjen E Per Plaget Qe Ti Dhuroi Ai.......Eh Moj Zemer Pse Spo Te Beson Njeri Se TI Po Vuan Per Dike Kur Konkretisht Ai Sdon Tja Dij Aspak Edhe Pse E dIN sHUM Mir Se Je E Gatshme Ta Japesh Jeten Per TE ........Eh Moj Zemer Pse Nuk Mbijetove Pse Moj Zrmer Mbete Ne Rruge Mbete Ne Rrug Moj Zemer E Gjor Pse Moj Zemer Nuk Sheh Rrugwen Tende E Te Harrosh Se Ai Fytyra E Bukur Por Me Shpirtin E Djallit Ka Qen Thjesht Nje Iluzionn E JO dASHURI Ose Me Sakt Denimi Vetes Time Per Dashurin Time Te Pamundur....Eh Moj Zemer Si Nuk E More Kurr Guximin TI Qosh Letren Apo Ti Thuash Troq TE dUA....
Zemer.......Mos Vuaj Zemer...Se sja Vlen Te Vuash Per Te...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

20Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Sat 27 Apr 2013, 05:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Do Digjem Ne Ferrin E Egoizmit Te Tij.....

Preferoj Me Mir TE Digjem Tek Egoizmi Tij Sesa Ti them Se E Dua Me Shpirt....Preferoj Me Mir TE Provoj Zjarrin E Dashuris Se Pamundur Sesa Te Tregoj Se Zemra Rreh Per Dike......Preferoj Me Mir Qe Egoizmi Tij Tme Shkatrroj Sesa Tjem E Lumtur Edhe Ai Tme Adhuroj....Preferoj Me Mir Qe Syt E Tij Te Shndrrisin Nga Lumturia Sesa Ta Marr Vesh Se Per Te Po ME Djeg Dashuria


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

21Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Sat 27 Apr 2013, 05:17

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E
Lendove......Mir!Qa Tmir Mor.....A kE gUXIM Ti Dalesh Me Para Jo Nrm Qe
Jo....Ajo Te Deshti Shum Ndersa Ti E Lendove Aq Shum Saqe E Veten Ka
Harruar Para Dashuris Tendee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

22Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Sat 27 Apr 2013, 06:13

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
po veniten

23Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Sat 11 May 2013, 16:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Kur te vdes do te iki ne parajse, sepse ferrin e kam jetuar!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

24Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Sun 12 May 2013, 04:54

luani

luani
Administrator
Administrator
eshte e pashkruar

25Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Sun 12 May 2013, 15:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Fjala E Fundit Do Jet Fjala Lamtumir.....
Te Rri Pa Ty D o E Kem Tveshtir
Por Ket Ma Mesove Ti
Ndjenjen Me Te Tmerrshme Qe U Quka Dashuri


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

26Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Sat 25 May 2013, 13:44

Klio

Klio
Moderator
Moderator
E Askujt shkruajti:Fjala E Fundit Do Jet Fjala Lamtumir.....
Te Rri Pa Ty D o E Kem Tveshtir
Por Ket Ma Mesove Ti
Ndjenjen Me Te Tmerrshme Qe U Quka Dashuri

27Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Sun 26 May 2013, 10:21

luani

luani
Administrator
Administrator
Cdo dite kur del nga shkolla,
mua me ke te porta,
aty pres vetem per ty,
se shum jam bere merak ne ata sy,
te lutem me fol ...
te pakten nje fjale ,
cofte edhe thjesht mire dita me thuaj,
nga buzet e embla te tua ,
qe pres nje fjale ka muaj...

28Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Mon 27 May 2013, 07:35

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
syt e tu qeshin e rrezillisin ndersa un vetem i shoh
doja te te shihja se kn kalu shum koh
qoft e per nje moment qoft e nje cast
tlutem zemer eja se dashuria sesht me kat
mos me vrit se boll me vrau vetmia
eh shpirt per ty mdogji dashuria


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

29Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Mon 27 May 2013, 12:25

luani

luani
Administrator
Administrator
Cdo gje ka peshe,
mund te peshohet hekuri,
mund te peshohet mali.
mund te peshohet deti dhe oqeani,
por ska peshore ne gjithesi,
te peshoje dashurine qe kam,
PER T Y

30Letrat E Paderguara....... Empty Re: Letrat E Paderguara....... prej Mon 27 May 2013, 14:44

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e marr veten me te mira
pasi pa pranin tende kam kaluar edhe koh te bukura edhe te kqija
nis te qaj me lot malli
me lot dit e nat per ty se u dogja per se gjalli
qaj se nje mashkull dikur dashurova
pas bukuris e embelsis se tij u mashtrova
po ai me dha vetem fjal e premtime
sishte ashtu siq mendova ai isht nje idjot
ishte mashkull i qelbur maskara se me la me vujtje e me lot
tash rri e vuaj ne vetmi
e fajin per ket e ke ti Elson Vetem Ti.....


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons