Forumi Kuq E Zi
 Vetem per ty... - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
 Vetem per ty... - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]


1 Vetem per ty... - Faqe 2 Empty Vetem per ty... prej Sat 20 Apr 2013, 05:08

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
First topic message reminder :

Me mungon:
Dhembja ne gjoksin tim
me rendon shum per ty
kur malli me buzeqesh,
dhe ne  Vetem per ty... - Faqe 2 871976 po me rri.

Ka zen vend dhe nuk luan dot
qe me ben syrin me lot!
qe me dridhet buza e that,
shpirti digjet flake-flake.

Shum rend qenka keshtu t'jetosh!
me dhembje, mall, e dashuri
perse zemra nuk gezohet dot,
perse shpirti rrin n'vetmi.

Kur ti lexosh keto rreshta
mendo se jam afer me ty
te tregojn shkronjat e zeza!
sa me mungon mua ti


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

31 Vetem per ty... - Faqe 2 Empty Re: Vetem per ty... prej Thu 25 Jul 2013, 15:11

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Nëse ndonjë ditë do të shohësh
një hije të largët duke u endur rrugëve të
qytetit...Ajo jam unë!

Nëse ndonjë natë do të shfaqet poshtë
dritares tënde, një vajzë e lagur nga shiu
i trishtimit dhe tymi i cigares duke fluturuar në
ajër...Ajo do të jem përsëri Unë!

Nëse në një kohë do të ndjesh mëshirë
për krimin që bëre, por do të vazhdosh
akoma të vrasësh...Ai do të jesh TI!....


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

32 Vetem per ty... - Faqe 2 Empty Re: Vetem per ty... prej Thu 25 Jul 2013, 15:12

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Sipas ligjit 14 te rregulores mbi
dashuri jeni e denuar me burg te
perjetshem ne zemren time
per ket vuni denimin te jeni
gjithmon ne zemren time

-Qka i the zemres qe ty te mban
Qka i the syrit qe per ty po qan
Qfar i the jetes qe ty te thrret
Qfar me bere mua qe te dua per jet???


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

33 Vetem per ty... - Faqe 2 Empty Re: Vetem per ty... prej Thu 25 Jul 2013, 15:12

Klio

Klio
Moderator
Moderator
PERSE
Perse kjo jet eshte kaq e padrejt,
Ty te mori kaq larg nga une,
Perse nuk na bashko perseri,
Te na bene te gezuar,
Te lutem me ndimoh te vi,
Mos me le te vuaj qdo nate,
Se kom nje koh te gjat qe pres,
Ne krahet e tu te jem prap


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

34 Vetem per ty... - Faqe 2 Empty Re: Vetem per ty... prej Sat 27 Jul 2013, 13:03

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Me dashuri e fshive dhe mëshirë
Një damkë shpifësish nga balli im,
Më kokën s'caj në flasin keq a mirë,
Kur ty të kam dhe mbrojtje, dhe shpëtim.............


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

35 Vetem per ty... - Faqe 2 Empty Re: Vetem per ty... prej Sun 22 Sep 2013, 20:49

luani

luani
Administrator
Administrator
 Vetem per ty... - Faqe 2 Alba8

36 Vetem per ty... - Faqe 2 Empty Re: Vetem per ty... prej Sat 28 Sep 2013, 18:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Te kesH aTe n kraH ..esHte gjeJa m e mrekùUllùesHme Q mundd tt'me ndodHii ..! *.*


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

37 Vetem per ty... - Faqe 2 Empty Re: Vetem per ty... prej Sat 28 Sep 2013, 18:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
-- "" MòOss u LòdH tt ndjeKkesH aTe Q nuK tt dòO ,,pOr ndalòO e pritt aTe Q tt ndjekK tyY ..!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

38 Vetem per ty... - Faqe 2 Empty Re: Vetem per ty... prej Sun 02 Feb 2014, 14:31

Angel

Angel
Princeshe
Princeshe
Jetoj.

39 Vetem per ty... - Faqe 2 Empty Re: Vetem per ty... prej Wed 12 Feb 2014, 08:22

luani

luani
Administrator
Administrator
 Vetem per ty... - Faqe 2 Unaza-e-marteses-titan

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons