Forumi Kuq E Zi
 Shpirt me adhuro per .... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
 Shpirt me adhuro per .... Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shpirt me adhuro per .... Empty Shpirt me adhuro per .... prej Sat 16 Mar 2013, 04:48

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Shpirt me adhuro per ....per dashurin qe kam per ty.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Mon 18 Mar 2013, 19:22

luani

luani
Administrator
Administrator
per ato qe bej per ty.

3 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Mon 18 Mar 2013, 19:40

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nuk e di se percfar  Shpirt me adhuro per .... 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

4 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Tue 19 Mar 2013, 04:34

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
per ate cka ndjej un per ty


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Wed 20 Mar 2013, 11:58

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
se sgjen si une  Shpirt me adhuro per .... 1416650876

6 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Fri 22 Mar 2013, 05:18

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aahaahahahahhahahahah buzqeshjennn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Thu 04 Apr 2013, 07:33

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
belin

8 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Sat 06 Apr 2013, 06:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
per ate qe mke adhuruar gjithnje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Sat 27 Apr 2013, 06:03

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
aq kohe,sa munde

10 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Fri 10 May 2013, 12:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aq sa don tme adhurosh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Fri 10 May 2013, 12:33

luani

luani
Administrator
Administrator
vetem aq sa te adhuroj une ty.

12 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Sat 11 May 2013, 05:40

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
asgjo se e di shjum mir se qmendonn koka jote


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Sat 11 May 2013, 13:24

luani

luani
Administrator
Administrator
vetem e vetem nese vertet me do...

14 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Sat 11 May 2013, 16:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
mos me adhuro se e di se do veq sex


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

15 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Sat 11 May 2013, 16:54

luani

luani
Administrator
Administrator
per ate qe ndiej per ty

16 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Sat 11 May 2013, 16:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sja vlen se ishe ti ai qe ike e jo unn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

17 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Sun 12 May 2013, 04:53

luani

luani
Administrator
Administrator
po deshe ,
po s'deshe no problem .

18 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Sun 12 May 2013, 15:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
asgjo skemi me un e ti jemi veq e veq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

19 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Tue 14 May 2013, 11:51

luani

luani
Administrator
Administrator
se te dua.

20 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Tue 14 May 2013, 14:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
karakterin jo x bukurinn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

21 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Sat 15 Jun 2013, 11:07

Klio

Klio
Moderator
Moderator
sytttt


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

22 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Tue 18 Jun 2013, 05:18

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ate cka ndjej nlidhje me ty


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

23 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Sat 22 Jun 2013, 23:02

Albaa

Albaa
Princeshe
Princeshe
per ate se une te adhuroj ty

24 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Mon 24 Jun 2013, 18:31

luani

luani
Administrator
Administrator
se dhe une te adhuroj .

25 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Tue 02 Jul 2013, 17:20

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ate cka meritoj asgje me pak asgje me shum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

26 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Wed 03 Jul 2013, 05:56

Klio

Klio
Moderator
Moderator
ate cka dua tme adhurosh


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

27 Shpirt me adhuro per .... Empty Re: Shpirt me adhuro per .... prej Sat 06 Jul 2013, 07:00

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ate qka meritoj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons