Forumi Kuq E Zi
 Kur te shoh ty.. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
 Kur te shoh ty.. Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1 Kur te shoh ty.. Empty Kur te shoh ty.. prej Mon 11 Mar 2013, 03:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
..m`knaqet zemra

2 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Tue 12 Mar 2013, 08:58

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
te shoh dhe kuptoj ku je

3 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Fri 15 Mar 2013, 11:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
themm shum i dasshuruar ky lart


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Wed 20 Mar 2013, 12:13

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
te shoh dhe asgje me shume

5 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Thu 21 Mar 2013, 23:44

Vesa

Vesa
e shoh gjithsin

6 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Fri 22 Mar 2013, 05:04

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
them shum avatar i bukur ky lart


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Sat 27 Apr 2013, 06:11

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
e di kush je

8 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Fri 03 May 2013, 15:50

luani

luani
Administrator
Administrator
me behet qefi

9 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Mon 06 May 2013, 14:58

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
e di qe je ne forum

10 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Sat 11 May 2013, 17:04

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
them je bo shum melankolik kohet e funndit


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Sat 11 May 2013, 17:12

luani

luani
Administrator
Administrator
dua te shikoj ngadale me nge ...

12 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Sat 11 May 2013, 17:16

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
qesh me fjalet qe shkrun x dashurinnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Sun 12 May 2013, 04:34

luani

luani
Administrator
Administrator
E qeshura te zgjat jeten.
shkruj qe te kenaqesh ti.

14 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Sun 12 May 2013, 16:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
dua tmesoj nga ti se din me shum se unnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

15 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Sun 12 May 2013, 16:08

luani

luani
Administrator
Administrator
deshiroj te shkembej mendime me ty.
nje mendje ,hic mendje,dy mendje ,gjyse mendje,tri mendje ,nje mendje !-thote populli.

16 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Mon 13 May 2013, 15:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
thjesht du me tpaaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

17 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Tue 14 May 2013, 11:40

luani

luani
Administrator
Administrator
me duket me e bukur dita .

18 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Thu 16 May 2013, 15:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ndjej neveri e urrejtje asgjo ma shum(atij)


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

19 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Fri 17 May 2013, 13:43

luani

luani
Administrator
Administrator
te kam fikxim ,ndaj ndjej dashuri.

20 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Fri 17 May 2013, 14:03

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
hiq kon me pa syt e tu qe qeshin me lotet e mi(atij)


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

21 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Wed 05 Jun 2013, 18:44

luani

luani
Administrator
Administrator
Cdo gje me duket me e bukur

22 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Thu 13 Jun 2013, 14:35

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
shoh vetmi e mendime nsyt e tu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

23 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Thu 13 Jun 2013, 18:51

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
thjesht te shoh

24 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Fri 14 Jun 2013, 13:03

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dedikuar ty qe ma ben diten te bukur Dedikuar ty qe me ben te buzeqesh , tkam 1 Arsye per te jetUar, tkam 1 Mendim qe me bon qe te zgjohem bukur ne mgjes . Flm qe i jep kuptim jetes sime . Ndoshta nuk tkam falenderuar asnjeher aq sa duhet , por ta dish qe brenda meje e boj cdo dit ket gjo .. Falenderoj ZoTin Qe te solLi ne rrugen time , dhe na beri te ecnim bAshk ne ket rRuG te QuajtUr JetTt !! tdsh zmra ime tkam gjithcka —


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

25 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Sat 15 Jun 2013, 11:03

Klio

Klio
Moderator
Moderator
qaj se sdo shihemi meeee


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

26 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Tue 18 Jun 2013, 05:11

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
shoh lot nsyt e tu e se kuptoj arsyennn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

27 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Wed 03 Jul 2013, 06:00

Klio

Klio
Moderator
Moderator
qesh se qenke bo me egoiste nga qke qen


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

28 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Sat 06 Jul 2013, 06:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Fajet i kan syte qe te kan shikuar
fajin e ka zemra qe te ka dashuruar
fajin e kam un qe te thash 2fjal e ty tu duken te kota
POR MOS HARO I DASHUR SE ROTULLOHET BOTA!!!!!!!!!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

29 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Sat 06 Jul 2013, 06:47

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Fajet i kan syte qe te kan shikuar
fajin e ka zemra qe te ka dashuruar
fajin e kam un qe te thash 2fjal e ty tu duken te kota
POR MOS HARO I DASHUR SE ROTULLOHET BOTA!!!!!!!!!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

30 Kur te shoh ty.. Empty Re: Kur te shoh ty.. prej Fri 02 Aug 2013, 18:27

luani

luani
Administrator
Administrator
Fajin e ke ti qe je e bukur,
je lule , je si flutur,
fajin e kane buzet e tua,te kuqe e te embla,
nuk kam faj une,diq me shtyn nga brenda,
Nuk kam faj une qe te dua,
faj ka bukuria jote qe me josh kaq shume mua,
ndaj te lutem mos me mundo,
me fal zemren tende,
se ka lind vec per mua,
me thuaj syzeze,
fjalen...
TE DUA.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons