Forumi Kuq E Zi
“Nuk po bënim sherr, thjesht po bënim… seks” Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
“Nuk po bënim sherr, thjesht po bënim… seks” Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
“Nuk po bënim sherr, thjesht po bënim… seks” 404465_580291005315658_2071156392_n
“Nuk po bënim sherr, thjesht po bënim… seks”


Një çift në Gjermani alarmoi komshinjtë e tyre, të cilët menduan se ata po grindeshin. Në apartamentin e tyre në Oranienburg mbërritën policia dhe zjarrfikësit.

Por alarm i rremë: ata të dy po bënin seks.

25- vjeçarja Vivan dhe bashkëshorti i saj, Toralf, që punon si roje sigurie, shqetësuan komshinjtë, që menduan se ai po e dhunonte.

Vivan shprehet: “E di që është e turpshme. Por më vjen mirë që fqinjët tanë kanë treguar kurajo civile. I falenderojmë shumë”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kur njerezit piskasin ne aktin e sexit “Nuk po bënim sherr, thjesht po bënim… seks” 1416650876

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons