Forumi Kuq E Zi
KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]


1KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Empty KUSHTUAR DASHURISË prej Thu 07 Feb 2013, 11:12

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
First topic message reminder :

PËRSE MË IKE
Më ike o mike
në mëngjezin e vjeshtës
më le
me hirin e mallit
të ruaj atë gacë të fshehur
të dashurisë.

Mbeta në udhëkryq
të dashurisë
me sy kah qielli
duke pritur
pikat e lotëve të tu
që do t´i sjellin
retë e kësaj vjeshte

31KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Empty Re: KUSHTUAR DASHURISË prej Wed 20 Feb 2013, 20:04

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Katilja shkruajti:dashuria nuk pyet: kush je ti?
ajo vetem thote: je i imi.

dashuria nuk pyet: nga je?
ajo vetem thote: jeton ne zemren time.

dashuria nuk pyet: c'ka bene?
ajo vetem thote: e bene zemren time te lumtur.

dashuria nuk pyet; perse je larg meje?
ajo vetem thote: je gjithmon me mua.

dashuria nuk pyet: a me do mua?
ajo gjithmon thote: une te duaKUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054
KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1416650876 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1416650876 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1416650876me nfund tpelqeu dicka e imja shyqyr zotittt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

32KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Empty Re: KUSHTUAR DASHURISË prej Sun 19 May 2013, 06:53

Klio

Klio
Moderator
Moderator
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Katilja shkruajti:dashuria nuk pyet: kush je ti?
ajo vetem thote: je i imi.

dashuria nuk pyet: nga je?
ajo vetem thote: jeton ne zemren time.

dashuria nuk pyet: c'ka bene?
ajo vetem thote: e bene zemren time te lumtur.

dashuria nuk pyet; perse je larg meje?
ajo vetem thote: je gjithmon me mua.

dashuria nuk pyet: a me do mua?
ajo gjithmon thote: une te dua
sKUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054 KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1277648054
shum shum e bukur KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 1416650876

33KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Empty Re: KUSHTUAR DASHURISË prej Sun 19 May 2013, 16:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Lufto për atë që do . . . shkatërro atë që të sfidon dhe harro atë që stë mendon . . . . !!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

34KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Empty Re: KUSHTUAR DASHURISË prej Sat 15 Jun 2013, 10:59

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Ai mund tt jett idjoOt por esHte idjoOti immm Smile)


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

35KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Empty Re: KUSHTUAR DASHURISË prej Tue 02 Jul 2013, 17:19

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria eshte nje ndjenje aq e bukur sa aq dhe e dhimbshme, seshte hera e pare qe kam ndjere dicka te tille dhe jam lenduar por kam menduar se u bera me e forte te perballoj perplasjet me dallget e jetes por mesa shoh perfundoj ne nje pike, eshte shume veshtire te gjesh nje njeri te mire ku mund te te mbeshtetesh gjithe qenien tende, Besimi qenka dicka shume i forte dhe shume delikate njekohesisht, se mohoj ndihem e dermuar ,mendja me punon shpesh here aty, por kam kuptuar qe njeriu ka raste ska besim as tek vetja e vet , ne rastin e njeriut me te cilin krijova nje lidhje aq te bukur por nga ana tjeter e monedhes me lendoi kaq shume. Mendoj se njerezit ndryshojne ose kan frike te pranojne dashurine bashke me ndjenjen e bukur. Koha do sheroje plaget e mia dhe do me jape hapesire te analizoj faktorin e quajtur "mashkull", kurse sa per te jam e sigurte qe do e ndjeje dhimbjen time nje menyre ose tjeter por atehere do jete teper vone :{


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

36KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Empty Re: KUSHTUAR DASHURISË prej Wed 03 Jul 2013, 05:49

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Nje dit do tet coj ne nje ishull te shkret dhe do te tregoj nje histori te vjeter qe edij vet un e askush tjeter..Nje djal kish jetuar aty dikur dhe historin e tij e kish gdhendur mbi nje gur..u perlota sapo lexova disa vargje ndjeva dhimje per historin e atij djali!!!Nje vajz kish dashur ai dikur,por vajza kete gje se kish dijtur kurr,ai cdo dit priste prej saj nje veshtrim,por vajza qe kete gje se kuptonte i falte atij vec trishtim,ai cdo nat i lutej yjeve qe vajza nje dit ta donte me gjith shpirt.Vajza per djalin ish mbi cdo gje ndersa djali per vajzen...asigje!!Shpresat tani ishin shuar dhe djalin askush nuk e ndihminte.tani qe djali per vajzen esht mbi cdo gje.. ai ka ikur dhe nuk jeton me!!!Nese dhimje ndjen kur e lexon kete histori...ndodh sepse te njejtin gabim munt te besh edhe ti...Nese do te mos perseritet kjo histori qe nga vitet dhe koha nuk u plak me kerko per her te fundit...me kerko...edhe pse jam shum larg un do te vij se ty...TE DUA SHUM.


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

37KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Empty Re: KUSHTUAR DASHURISË prej Wed 03 Jul 2013, 05:50

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Zemra le te lotoj..por syrit sja lejoj..se loti im je ti dhe sdua tet largoj..por dhe pa deshje..loti do te pikoj..ti mos u mrzit se ne buzet e mia do ndaloj..TE DUA.


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

38KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Empty Re: KUSHTUAR DASHURISË prej Wed 03 Jul 2013, 05:50

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Un nuk pij drog!!!por jam i droguar,ne venat e trupit tim gjaku me esht helmuar,pa te nuk jetoj do se me esht ber fiksim,jam droguar nga e dashura se larg esht shpirti im,un TE DUA shum,dhe ti je droga ime,por jeta qenka sfid paske edhe mundime,un jam i droguar,por nga dashuria se e dashura ime jeton pa puthjet e mia,ne gjak me fute drogen me emrin dashuri,dhe un do te TE DUA ne perjetsi,se ne zemren time hyre vetem ti.TE DUA.


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

39KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Empty Re: KUSHTUAR DASHURISË prej Sat 06 Jul 2013, 06:37

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje dite ndoshta s’do te shkruaj me
do endem duke belbezuar vetem fjale!
Ndoshta askush nuk do dije t’i deshifroje,
vetem zemra ime qe ka mall!
Ah ta dish, do jene te bukura,
ndoshta me te bukurat poezi,
fjalet e gjakosura te shpirtit,
qe s’i thame asnjehere, as une, as ti!
Ndoshta perseri s’do me kuptojne,
do me thone eshte e cmendur,
se s’dine se ne trup e gjer ne zemer,
vetem emrin tend kam gdhendur.
Do te ulem ne nje kafene te vogel,
do t’i them kamarierit si e habitur.
-Pres nje engjell te me vije!
Ndoshta ti as ke per ta ditur,
e une pa fjale do te ngrihem….
Me turmen e njerzve ne rruge,
si e dehur do te perzihem
dhe perseri do belbezoj nen gjuhe,
E hidheruar, po te njejtat fjale.
Ato qe s’t'i thashe kur pata rast...…


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

40KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Empty Re: KUSHTUAR DASHURISË prej Thu 25 Jul 2013, 15:14

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Me the.....


Me the I LOVE YOU mu duk fjal pa kuptim,

Me the TI AMO mu duk mashtirm,

Me the ICH LIEBE DICH syt mi qorove

Me the Te DUA zemren ma gezove!


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

41KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Empty Re: KUSHTUAR DASHURISË prej Thu 25 Jul 2013, 15:14

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Te DUA


Te dua - me don

te kujtoj - me kujton

te kam ne zemer - ne zemer me ke!

por e keqja eshte, se larg meje je!


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

42KUSHTUAR DASHURISË - Faqe 2 Empty Re: KUSHTUAR DASHURISË prej Sat 27 Jul 2013, 13:00

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
SHKO…
Shko se dikush tjeter po te pret
Shko se nje zemer tjeter te therret
Shko e me le vetem te vuaj …
Shko sepse Zoti keshtu e paska shkruar
Shko e me le vetem te qaj
Shko sepse ti nuk ke faj …
Shko e buzeqeshi dikuj tjeter
Une do te rri ketu te digjem e te tretem
Shko se e tille eshte kjo bote
Shko e mos derdh asnje lot…
Shko e prape me duaj
Shko por LAMTUMIRE mos me thuaj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons