Forumi Kuq E Zi
Ura që zhduket brenda 3.5 sekondave (Video)  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ura që zhduket brenda 3.5 sekondave (Video)  Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ura “Fort Steuben” ka qënë e vjetër 83 vjet, ndërsa për qarkullim për shkaqe sigurie është mbyllur para tre vjetëve. Autoritetet kanë vendosur për zhdukjen e tërësishme të kësaj ure. Vetëm disa shpërthime të vogla kanë mjaftuar që kjo urë e vjetër mbi lumin Ohio, tërësisht të zhduket.Policia, për shkaqe sigurie, ka bllokuar tërë rajonin përreth, ndërsa ura është shembur ditën e djeshme, në orët e mëngjesit. Në fotografitë dhe video incizimin ndëgjohet dhe shihet se sa mirë është përpunuar demolimi. Në veçanti është interesante xhirimi i ngadalsuar, në të cilin shihet qartë zhvillimi i shpërthimit. Ura që ka lidhë Steubenville dhe Wirton, ka qënë e gjatë 381 m, ndërsa për demolimin e sajë, sipas shkrimeve të mediave amerikane, janë shpenzuar mbi 2 milion dollarë. Para disa kohësh, në qytetin amerikan Houstonu, është shembur një ndërtesë prej 20 katësh, e cila brënda 20 sekondave është shëndërruar në një grumbull pluhuri...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Gentleman

Gentleman
VIP
VIP
wow shum e fort Very Happy

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Po cfare forti kur shaktrrohen ndertesat edhe urat Ura që zhduket brenda 3.5 sekondave (Video)  1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons