Forumi Kuq E Zi
Shaqiri: Unë desha të luaj për shqipërin, por Duka më kërkoi 5000 funte Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Shaqiri: Unë desha të luaj për shqipërin, por Duka më kërkoi 5000 funte Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shaqiri: Unë desha të luaj për shqipërin, por Duka më kërkoi 5000 funte Shaqa1
Xherdan Shaqiri me fanellen e kombetares! Ua mbyll gojen pseudonacionalistave dhe (Burim Hanes kryetarit të Tifozave Kuq e Zi-qe mbrem Shaqirin e quajti tradhetar ne emisionin Interaktiv”KTV”)
____________________
Unë nuk jam tradhtar vetëm se jam duke luajtur për Zvicrën.
Nuk mu ofrua kurrë një ofertë nga Shqipëria dhe kur ne aplikuam per te qene pjese e Kombetares Shqipetare Armand Duka na kerkoi 5000£ per te qene pjese e tyre….
Kjo nuk ka asnjë lidhje – unë jam dhe do vdes SHQIPTAR.
Ky ishte postimi i fundit rreth lojes Shqiperi-Zvicer, InshAllah kemi arritur deri diku t’i largojme paragjykimet ndaj ketyre lojtareve (shqiptare) qe luajn per zvicren


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons