Forumi Kuq E Zi
“Dream Team” trondit statistikat olimpike Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
“Dream Team” trondit statistikat olimpike Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1“Dream Team” trondit statistikat olimpike Empty “Dream Team” trondit statistikat olimpike prej Fri 03 Aug 2012, 21:22

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
“Dream Team” trondit statistikat olimpike 533240_466370920054448_1291319870_n
“Dream Team” trondit statistikat olimpike

Fitore epike për “Ekipin e Endrrave” të SHBA-së në basketboll në Londër 2012, 156-73 me Nigerinë në Grupin A. Në një sfidë ku nuk diskutohej fitorja për amerikanët, por spektakli, Kobe Bryant me shokë nuk u kursyen aspak të realizonin 156 pikë ndaj Nigerisë duke thyer rekordin olimpik për pikët e realizuara, ndërsa diferenca e pikëve, 83 përbën një tjetër rekord të ri olimpik të Dream Team. Nuk mbaron me kaq, sepse rekordi tjetër është ai i trepikëshave të realizuar, 29 të tilla në 46 tentativa, shifër monstruoze…

Carmelo anthony ishte ndër më të “çmendurit” në fushë, por performanca e tij nuk mbeti pa një rekord sepse realizoi 37 pikë në 14.2 minuta, totalisht i “çmendur” ylli i New York Knicks. Me këtë fitore dhe performancë po merr gjithmonë e më shumë rrugë debati i madh: Ky ekip është më i mirë se “Dream Team i Olimpiadës së Barcelonës në 1992 me Michael Jordan, Magic Johnson e Larry Bird?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

okl01

okl01
Antar Special
Antar Special
Bo bo e pskin shkaterruar fare, sesht Nigeria per tu futur ne olipiad po te donin Amerikanet edhe me shum i kishin ber

37 pik per 14.2 minuta Carmelo anthony, spektakel paska ber edhe ky

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons