Forumi Kuq E Zi
Kure keni bere sex per her te pare..;) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kure keni bere sex per her te pare..;) Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sat 26 May 2012, 20:24

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Ne gjimnaz.......kur isha ne vit te dyte........ ne dashuri

2Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sat 26 May 2012, 20:51

Blerina

Blerina
Princeshe
Princeshe
nuk kam ber akoma Kure keni bere sex per her te pare..;) 1110829568 Kure keni bere sex per her te pare..;) 1110829568

3Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sat 26 May 2012, 20:54

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Kure keni bere sex per her te pare..;) 988064290 nuk eshte per turp.....Blerina.

Ne meshkujt mund te na vij turp po jo femrave.......

4Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sat 26 May 2012, 21:03

Blerina

Blerina
Princeshe
Princeshe
epo ja pres ate te duhurin, sepse nuk dua te behem si disa goca qe lidhen me lloj lloj meshkujsh, cunat ate duan, ta perdorin nje goc sa tju doj qefi e pastaj ta hedhin tutje si leck

5Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sat 26 May 2012, 21:06

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
@Blerina shkruajti:epo ja pres ate te duhurin, sepse nuk dua te behem si disa goca qe lidhen me lloj lloj meshkujsh, cunat ate duan, ta perdorin nje goc sa tju doj qefi e pastaj ta hedhin tutje si leck


Paske pershtypje te keqe per ne meshkujt........po ajo pune nuk behet me zor.....nese vajza ka deshire atehere cfaj kemi ne......pastaj sic kane nevoje meshkujt kane edhe femrat.......per ...

6Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sat 26 May 2012, 21:09

Blerina

Blerina
Princeshe
Princeshe
jo se kam pershtypje te keqe, po kshu jan cunat ne pergjithesi, kam nja dy shoqe un ato jan ndar dhe jan lidhur nja 7 a 8 her, po nuk behet jeta ashu

7Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sat 26 May 2012, 21:25

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
@Blerina shkruajti:jo se kam pershtypje te keqe, po kshu jan cunat ne pergjithesi, kam nja dy shoqe un ato jan ndar dhe jan lidhur nja 7 a 8 her, po nuk behet jeta ashu


Po e kuptoj yllo......po pse fajet tona jan gjithmone per ndarjet.......

8Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sun 27 May 2012, 18:58

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
akoma se kam bere

9Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sat 28 Jul 2012, 17:21

batmani

batmani
@Blerina shkruajti:nuk kam ber akoma
ke deshir? dhe me ke e enderon? Kure keni bere sex per her te pare..;) 2975102265 Kure keni bere sex per her te pare..;) 2975102265

10Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sat 28 Jul 2012, 17:23

batmani

batmani
@Ana shkruajti:akoma se kam bere
me behet qefi qe paske kete mendje se bota per te cfrure komen te duan dhe per tu tallur,... me nje fat te mir te uroj nga zemra, dhe tja dhurosh virgjerin atij qe e meriton ne jeten tende..

11Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Mon 30 Jul 2012, 10:11

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
@batmani shkruajti:
@Ana shkruajti:akoma se kam bere
me behet qefi qe paske kete mendje se bota per te cfrure komen te duan dhe per tu tallur,... me nje fat te mir te uroj nga zemra, dhe tja dhurosh virgjerin atij qe e meriton ne jeten tende..
flm edhe pse nuk e di kush je ti

12Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Thu 27 Sep 2012, 21:16

pexha

pexha
Antare i ri
Antare i ri
moti kam harru

13Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Thu 27 Sep 2012, 21:43

Capkene

Capkene
Princeshe
Princeshe
Hahaha jam e virgjer akoma un eci me tradicionalen Kure keni bere sex per her te pare..;) 2932540754

14Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Thu 27 Sep 2012, 21:51

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
hahahahah, se mbaj mend.

15Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Thu 27 Sep 2012, 21:53

Capkene

Capkene
Princeshe
Princeshe
jam nga ato goca qe waaaaaaa mami un te bej seks tani me rreh mami mua Kure keni bere sex per her te pare..;) 2932540754

16Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Thu 27 Sep 2012, 21:56

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Une nuk e di,por mua mami nuk me thot gje,hahahahah

17Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Thu 27 Sep 2012, 21:59

Capkene

Capkene
Princeshe
Princeshe
Kure keni bere sex per her te pare..;) 1416650876Ska arsye te ka ber te arrish 39 hahahaha

Nuk do i maresh leje me ndersa un skam mbushur akoma kohen te bej seks Kure keni bere sex per her te pare..;) 1416650876eh sa genjejme edhe ne haha Kure keni bere sex per her te pare..;) 3037627645

18Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Thu 27 Sep 2012, 22:01

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Une nuk e mbaj mend.Nuk ka rendesi se kure por me ate qe ja vlen.

19Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Fri 28 Sep 2012, 08:46

LoveR

LoveR
VIP
VIP
Nuk me kujtohet sakte se kur , por e di qe me nuk jam ndale kurre

http://ndjenja.tk/

20Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Fri 28 Sep 2012, 10:16

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Akoma s'kam bere fatmirsisht


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

21Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Fri 28 Sep 2012, 10:27

LoveR

LoveR
VIP
VIP
ALENA shkruajti:Akoma s'kam bere fatmirsisht

Fatmiresisht apo Fatkqesisht :P

http://ndjenja.tk/

22Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Fri 28 Sep 2012, 10:37

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
@LoveR shkruajti:
ALENA shkruajti:Akoma s'kam bere fatmirsisht

Fatmiresisht apo Fatkqesisht :P
Fatmirsisht more,,une jam cik per shtepi s'beje pa u martuar Kure keni bere sex per her te pare..;) 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

23Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Thu 18 Oct 2012, 14:53

pexha

pexha
Antare i ri
Antare i ri
ne vitin e pare te shkolles mesme i haaa po moti

24Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Fri 19 Oct 2012, 21:47

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Akoma asnjehere


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

25Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sat 20 Oct 2012, 13:09

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Ne gjimnaz.......kur isha ne vit te dyte........

26Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sun 21 Oct 2012, 08:15

Gentleman

Gentleman
VIP
VIP
ne klasen 9 Smile)) Smile

27Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sun 21 Oct 2012, 23:17

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
ALENA shkruajti:Akoma asnjehere


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

28Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Sun 04 Nov 2012, 13:09

pexha

pexha
Antare i ri
Antare i ri
ko e shkuare po e pa harruare

29Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Wed 06 Feb 2013, 11:42

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
nuk di si behet ky lloj arti 3333

30Kure keni bere sex per her te pare..;) Empty Re: Kure keni bere sex per her te pare..;) prej Tue 26 Mar 2013, 14:00

tonydehari

tonydehari
ne klase te 9 por eshte nje moshe shume e re edhe nuk ndjen gje ne ate moshe lool

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons