Forumi Kuq E Zi
Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Empty Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) prej Sun 01 Apr 2012, 00:51

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Gjoksi-arma-kryesore-e-femrave-foto
Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Gjoksi-arma-kryesore-e-femrave-foto-2
Kur është fjala për reçipetat dhe në këtë pikë femrat janë shumë të kujdesshme, pasi është dekolteja është pjesë shumë e rëndësishme e trupit të femrës.
Është art të dish ta reklamosh në mënyrën e duhur dhe me finesë femre.

Në një sondazh britanik në 1000 gra, u tregua se 1 në 7 gra vishnin një dekolte me një prerje normale, ndërsa 8 përqind u shprehës se përdorimi i reçipetave që lejonin një dkolte të theksuar i kishin shpëtuar nga gjobat e parkimit të makinave.

Por një shifër prej 28 përqind që përdornin erdhe reçipeta që tregonin gjoksin e tyre pak më shumë se normal ishin të qëndrueshme për një kërkues potencial.

Të tjera u shprehën se një dekolte e hapur dhe reçipeta për rritjen e numrit, ndiheshin më seksi dhe konfidente.

Gjithashtu një listim i femrave sipas suksesit në dekolte ishte:
1. Holly Willoughby
2. Scarlett Johansson
3. Beyonce
4. Rihanna
5. Marilyn Monroe
6. Dita Von Teese
7. Katy Perry
8. Brigitte Bardot
9. Kim Kardashian
10. Lara Stone
Hulumtimi Wonderbra zbuloi se dy të tretat e grave britanike janë të lumtura për të treguar gjoksin e tyre, pasi ndjehen femërore dhe sexy, si dhe u jep atyre më shumë besim.
Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Gjoksi-arma-kryesore-e-femrave-foto-3
Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Gjoksi-arma-kryesore-e-femrave-foto-4
Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Gjoksi-arma-kryesore-e-femrave-foto-5


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

2Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Empty Re: Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) prej Thu 10 Oct 2013, 11:37

luani

luani
Administrator
Administrator
Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Images?q=tbn:ANd9GcSmB7REliaOyFMusfYrhC0zVrPWRdkwo4c_bAwkOrYuqgdh1N_1pQ

3Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Empty Re: Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) prej Thu 10 Oct 2013, 11:38

luani

luani
Administrator
Administrator
Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) 20_femrat_me_sexy_te_2010_foto

4Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Empty Re: Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) prej Thu 10 Oct 2013, 11:43

luani

luani
Administrator
Administrator
Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Joey_fisher_me_gjoks_te_bujshe

5Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Empty Re: Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) prej Thu 10 Oct 2013, 11:44

luani

luani
Administrator
Administrator
Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Ja_sekreti_i_lumturise_femeror

6Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Empty Re: Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) prej Thu 10 Oct 2013, 20:21

luani

luani
Administrator
Administrator
Modelja Ceke e vlersuer si femra me gjoksin me te bukur ne bote.

Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Denise-milani-01

7Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Empty Re: Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) prej Thu 10 Oct 2013, 20:25

luani

luani
Administrator
Administrator
Gjoksi, arma kryesore e femrave (FOTO) Denise-milani-07

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons