Forumi Kuq E Zi
Shtatzënat kanë dëshirë të madhe për seks Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Shtatzënat kanë dëshirë të madhe për seks Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shtatzënat kanë dëshirë të madhe për seks Shtatzenat-kane-deshire-te-madhe-per-seks
Shfrytëzoni ndryshimet në trupin tuaj
Hapi i parë për kuptimin e shtatzënisë është që femra dhe partneri i saj të pranojnë ndryshimet në trupin e nënës së ardhshme. Ndryshimi më i dukshëm është, padyshim, rritja e barkut. Njerëzit atëherë vazhdimisht duan t’ju prekin, gjë që nganjëherë është simpatike, por nganjëherë jua acaron nervat. Përveç rritjes së barkut, rritet edhe sasia e gjakut në organizëm. Kjo do të thotë se edhe qarkullimi i gjakut në vaginë është më i madh dhe jeni më të eksituara se zakonisht. Kjo është shpesh arsyeja pse disa femra gjatë shtatzënisë janë më ‘të nxehta’ dhe më të eksituara. Interesante janë edhe ndjesitë në lëkurë, sepse lëkura është më e nxehtë se zakonisht, dhe kjo ndodh po ashtu për shkak të rritjes së qarkullimit të gjakut. Këto gjëra janë të rëndësishme për vetëbesimin gjatë shtatzënisë. Prandaj mos qëndroni në shtëpi, por rregullohuni, dilni dhe tregoni se jeni shtatzënë e bukur, e cila shkëlqen. Nëse të gjitha ndryshimeve në trup ua shtojmë edhe rritjen e gjinjve, padyshim se keni arsye të forta për vetëbesim dhe kjo i pëlqen partnerit tuaj, i cili ju bën të ndjeheni seksi.

Mos lejoni që mundimi i mëngjesit t’jua prishë momentin

I ashtuquajturi ‘mundimi mëngjesor’ është pjesë përbërëse e shtatzënisë. Është thelbësore që gjatë kësaj partneri të jetë në dispozicionin tuaj dhe t’ju mbështesë. Ai duhet t’ju kuptojë kur ndjeheni keq. Është e vërtetë se marramendjet dhe mundimi mund të ndikojnë edhe në pjesën tjetër të ditës dhe t’ua shkatërrojnë jetën seksuale gjatë kësaj periudhe. Mirëpo, shtatzënat gabojnë, sepse mendojnë se çdo aktivitet trupor do ta përkeqësojë edhe më shumë marramendjen dhe mundimin- gjë që nuk është kështu. Ndjenjën e keqe nuk do ta përkeqësojë seksi me partnerin ose shëtitja me shoqet. Seksi gjatë shtatzënisë është diçka e veçantë, prandaj sjell kënaqësi të madhe, sidomos për ndjeshmërinë e madhe të gjinjve dhe thimthave, të cilat janë të tendosura nën gjuhën e parterit. Partneri duhet që të jetë më i butë me ju, sepse shtatzënia është periudhë shumë e ndejshme, prandaj këtë sqarojani dhe lëshojuni kënaqësisë.

Harroni rrobat e gjera

Shumë femra mendojnë se gjatë shtatzënisë duhet të veshin rroba të gjera (jo-atraktive), sepse për shkak të kilogramëve të tepërt nuk janë joshëse me veshje tjera. Kjo nuk është aspak e vërtetë! Nëpër dyqane ka reparte të posaçme për shtatzëna, ku ka rroba shumë të mira, në të cilat do të ndjeheni të bukura dhe seksi. Edhe yjet e njohura e kanë të qartë se të qenit shtatzënë dhe seksi, janë të lidhura me njëra-tjetrën, prandaj shpesh shfaqen nëpër ballinat e revistave me nam botëror.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
vetem veshtire,sikur te koqitesh ne koder,per te mberri lendinen,hehe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons