Forumi Kuq E Zi
DASHURI APO PARA ??? - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
DASHURI APO PARA ??? - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]


1DASHURI APO PARA ??? - Faqe 2 Empty DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 09:02

Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

DASHURI APO PARA ???

31DASHURI APO PARA ??? - Faqe 2 Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Sat 27 Apr 2013, 05:51

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
dashuri

32DASHURI APO PARA ??? - Faqe 2 Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Tue 07 May 2013, 09:47

luani

luani
Administrator
Administrator
mire do ishte te dyja

33DASHURI APO PARA ??? - Faqe 2 Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Sun 19 May 2013, 06:50

Klio

Klio
Moderator
Moderator
po spate lek dashuria fluturon nga dritarja


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

34DASHURI APO PARA ??? - Faqe 2 Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Sun 19 May 2013, 10:40

Angel

Angel
Princeshe
Princeshe
Te Dyja Bashke.

35DASHURI APO PARA ??? - Faqe 2 Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 20 Jun 2013, 19:02

luani

luani
Administrator
Administrator
dashuri

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons