Forumi Kuq E Zi
Boks, shqiptari Haxhi Krasniqi kampion Europe Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Boks, shqiptari Haxhi Krasniqi kampion Europe Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Boks, shqiptari Haxhi Krasniqi kampion Europe Empty Boks, shqiptari Haxhi Krasniqi kampion Europe prej Sat 22 Oct 2011, 15:23

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Boks, shqiptari Haxhi Krasniqi kampion Europe 293537_300478709963557_141388129205950_1372802_1856293861_n
Haxhi Krasniqi është shpallur kampion Europe në boks për federatën WBO.
Boskieri 24-vjeçar është përballur në finalen e kësaj federate me boksierin francez Abdelhakin Derghal. Ka zgjatur shumë pak kjo ndeshje, vetëm katër raunde.
Në të tretin, kundërshtari i Haxhi Krasniqit rrëzohet për herë të parë, megjithatë gjen forcat për t’u ringritur, ndërsa në raundin pasardhës ka ardhur goditja tjetër nga boksieri kosovar i cili këtë herë nuk i dha më mundësinë kundërshtarit të tij të çohej duke e marrë këtë fitore falë një nokauti teknik.
Kjo ishte fitorja e 36-të për Haxhi Robin Krasniqin, boksierin nga Juniku i Kosovës që garon për Gjermaninë, nga këto 13 janë me nokaut.
Pas Nuri Seferit, Krasniqi është kampioni i dytë shqiptar që shpallet kampion Europe për federatën WBO.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons