Forumi Kuq E Zi
Tifozet Kuq e Zi dhunohen nga Policia “Shqiptare” Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Tifozet Kuq e Zi dhunohen nga Policia “Shqiptare” Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

INERCIALpeace

INERCIALpeace
Moderator
Moderator
Si asnje here me pare, ne ndeshjen Shqiperi-France ka pasur nje tendecne agresiviteti nga ana e policise Shqipetare ndaj TKZ (Tifozeve Kuq e Zi). Mbasi policia nuk i dha leje TKZ per te performuar koreografite e tyre, si gjithmone te mrekullueshme, ata kane filluar te jene deri edhe te dhunshem fizikisht ndaj tifozeve Shqiptare.
Askush nuk pret qe kjo polici e cila dhunon shtetasit e vet ne nje dite feste kombetare te jape sqarime apo te marre masat e duhura, por te pakten le te shpresojme qe te mos ndodhim perseri skena turpi si kjo e te premtes dhe shpresojme qe ne stadiume te kemi nje polici vertet per ShqiptaretTifozet Kuq e Zi dhunohen nga Policia “Shqiptare” Tifozatkuqezi-167x151

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons