Forumi Kuq E Zi
Shqiperia ne nentor dy miqesore Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Shqiperia ne nentor dy miqesore Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Shqiperia ne nentor dy miqesore Empty Shqiperia ne nentor dy miqesore prej Wed 28 Sep 2011, 11:13

INERCIALpeace

INERCIALpeace
Moderator
Moderator
Percaktohen dy ndeshjet e para miqesore te kombetares kuqezi. Shqiperia do te prese ne fushen e saj kombetaren e Azerbajxhanit ne daten 11 nentor, dhe ne daten 15 nentor djemte e Kuzhe-s do te perballen ne miqesoren e tjeter kunder Maqedonise ndeshje e cila do te luhet ne Maqedoni.

Mbas humbjes se mundesive per nje kualifikim te mundshem ne Euro 2012 ose per te perfituar ndonje vend me lart ne renditje, Shqiperi ka perveshur menget per rinovimin e ekipit kryesor. Keto dy miqesore do te sherbejne si nje mundesi e mire per teknikun Kuzhe per te vleresuar lojtaret e tij.Shqiperia ne nentor dy miqesore Kombetare

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons