Forumi Kuq E Zi
DASHURIA E NENES Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
DASHURIA E NENES Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
DASHURIA E NENES Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
DASHURIA E NENES Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1DASHURIA E NENES Empty DASHURIA E NENES 7/9/2011, 13:56

INERCIALpeace

INERCIALpeace
Moderator
Moderator
Një djalë i vogël ju ngjit nënës së tij në kuzhinë një natë ndërsa ajo po bënte gati darkën dhe i dorëzoi një copëz letre...

Nëna pasi i thau duart me përparësen e saj filloi ta lexojë copëzën e letrës ku shkruante:
■Për kositjen e barit: 5 euro.
■Për pastrimin e dhomës sime këtë javë: 1 euro.
■Për atë që kam shkuar në dyqan për ty: 0.5 euro.
■Për ruajtjen e vëllait të vogël ndërsa ti ishe në pazar: 0.25 euro.
■Për hedhjen e mbeturinave: 1 euro.
■Për sjelljen e një dëftese të mirë: 5 euro.
■Për fshirjen e oborrit: 2 euro.


Gjithsej më ke borxh: 14.75 euro.

Hëm! Nëna filloi ta shikonte të birin ndërsa ai qëndronte pranë saj dhe sikur i lexonte kujtimet që i silleshin asaj në kokë. Ajo kapi lapsin, e ktheu së prapthi letrën që kishte shkruar i biri dhe shkroi:
■Për nëntë muaj që të kam mbajtur në bark ndërsa ti rriteshe: Falas.
■Për të gjithë netët që kam ndenjur pa gjumë, që jam kujdesur dhe jam lutur për ty: Falas.
■Për të gjithë kohët e zahmetshme dhe për të gjithë lotët që më ke shkaktuar ti përgjatë viteve: Falas.
■Për të gjithë netët e mbushura plot tmerr dhe shqetësimet që kam pasur: Falas.
■Për lodrat, ushqimin, teshat madje edhe fshirjen e hundëve të tua: Falas.


Kur ti mbledhësh të gjitha këto, çmimi i dashurisë sime për ty është: Falas.

Kur përfundoi së lexuari atë që kishte shkruar e ëma, sytë ju mbushën me lot dhe duke shikuar në sy të ëmën i tha:

- Nënë, vërtet të dua shumë! Mori lapsin dhe me gërma të mëdha shkroi në letër: E PAGUAR!
DASHURIA E NENES 299820_259793374051925_147711005260163_880834_7422584_s

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

2DASHURIA E NENES Empty Re: DASHURIA E NENES 30/1/2013, 06:37

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons