Forumi Kuq E Zi
Ja pse duhet të bëni seks që në takimin e parë Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ja pse duhet të bëni seks që në takimin e parë Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ja pse duhet të bëni seks që në takimin e parë Seksi

Ka shumë argumenta rreth kësaj teme, sidomos argumenta kundër. Në internet gjenden një seri rregullash, ku madje rekomandohet që të bëhet seks që në natën e tretë, që realisht nuk ka asnjë vlerë racionale. 

E pra sipas disa rregullave të pashkruara nuk duhet të bëhet shenjtori kur keni aq shumë dëshirë që këtë person ta keni më afër fizikisht. Seks mund të bësh që në takimin e parë dhe pa asnjë problem, madje madje ka dhe disa të mira. 

1. Nuk rrezikon të lidhesh emocionalisht me këtë person, nëse gjithçka mbaron që ditën tjetër. Madje ti as të zhgënjehesh kur vetëm sa i afeksioneve pakëz. 

2. E kupton menjëherë nëse ka kompabilitet për seks 

3. Nëse dikush të refuzon që të bësh seks në takimin e parë, duhet të kuptosh një gjë, ai është tip fanatik dhe në jetë 

4. Sepse takimet e ardhshëm do të jenë më pak të sikletshëm dhe më pak stresues herët e tjera 

5. Sepse zgjedhjet e tua nuk duhet të jenë të kushtëzuara nga dogmat morale 

6. Sepse i bën mirë lëkurës 

7. Për shkak se mund të vdisni nesër  kështu të paktë i jepni ngjyra të veçanta mbrëmjes suaj

11. Sepse kështu i jepni efekt natyral një shkaku të panjohur, dëshirës për seks me këtë të saponjohur 

12. Mund të vërtetosh nëse janë të vërteta gjërat që ai ju ka thënë rreth vetes së tij gjatë gjithë mbrëmjes 

13. Sepse nuk ka më kohë për të humbur 

14. Sepse djeg kalori dhe ndjehesh mirë 

15. Sepse është e drejta juaj e shenjte të vendosni për atë që doni në cast 

16. Sepse mund të bësh të lumtur një person tjetër, përvec vetes tënde 

17. Sepse të gjitha argumentat që thonë të kundërtën janë nxjerrë nga njerëz supermoralistë 


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons