Forumi Kuq E Zi
Shenime nga jeta intime. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Shenime nga jeta intime. Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Shenime nga jeta intime. Empty Shenime nga jeta intime. prej Thu 10 Oct 2013, 13:12

luani

luani
Administrator
Administrator
Eshte korrik,me sakt java e fundit e korrikut dite e shtune.
Duke qene se ne pas nje jave mernim pushimet e veres , une bashke me sekretaren ( Luljeten) vendosem te punomin ne zyre per te perpunuar disas te dhena statistikore per 6 mujroin e pare.
   Zyren e kishim ne katin e dyte dhe duke qene se ishte dite pushimi nuk kishte asnje punonjes tjeter , vetem roja qe qendronte te porta kryesore.
     Te dhenat i kisha pregatitur ne dorshkrim dhe filluam pune per ti hedhur ne komjuter. Per te shpejtuar une po ja lexoja dhe luljeta shkruante ne komjuter. Ishte nje vajze me te vertet e bukur e shkathet dhe punetore. Me u tregue i sincert me pelqente por nuk i kisha shfaq asnjehere ndonje shenje intime me qenese kishim mardhenje pune. Ishte veshe shume bukur : mbante nje fustan bust,ngjyre qielli shume te holle lidhur me nje rrip  ne mes ku i jepte edhe me shume bukuri belit te saje qe mund ta zije me nje dore. Parfumi qe kishte zgjedhur ishte dehes me nje arome shume provokuese. tualeti i let ne fytyre i gershetuar me skuqjen natyrale i jepte nje bukuri te vecant. Terhequr nga kjo pamje magjepese harrova te lexoja radhe dhe i kisha dhene te dhenat e dy rreshtave me poshte dhe fytyra me digjte nga temratura. Kete dobesi timen e kishte vene mire re dhe me karrigen e saje me rrota rreshqiti fare prane meje. Mbeshteti gjoksin pas krahut tim duke me thene : -Nuk eshte radha aty ku po lexon-
Une u skuqa dhe me shume duke i thene :-ke te drejte .
Letrat e mija me rane nga dora ,dhe tastjera e komjuterit kishte pushuar . Pa kuptuar as vete se si balli i saje ishte puqur me buzet e mija . Eputha lete  lete disa here dhe papritur buzet e saje te nxehta prush e flake te kuqe ishin gershtuar me buzet e mija putheshim pa reshtur, nderkoh me dhembe i kapja buzet e saje fare lehte per te mos i shkaktuar shenja e lendime , me gjuhen time duke e futur ne mes buzeve te saj kerkoja te takoja dhe gjuhen e saje e ta thithja me endje.  Ajo me terhoqi doren time  drejt vetes si per ti treguar rrugen ngriti pak fustanin e shkurte dhe ma vendosi te barku i saj. Une i eksituar ne maksimum e terhoqa nga karrikja dhe e ula ne preher. Me doren e majte kisha rrokur cicat  ,ndersa dora tjeter rreshqiti posht mbathjeve te saj . Aty kapa zogun dhe po e ledhatoja me shume endje. Papritur dora me ishte lagur e bere qulle, po keshtu dhe une isha lagur. I ngita fustanin lart dhe jo hoqa nga koka. E rroka ne gjoks ,puthja pa pushim maja e cicave te saje te forta, vazhdova ta  puthja ne bark e ku mundja. Ishim bere qull ne djerse. Luljet  ishte bere flake e kuqe ,dhe nuk i durohej me mbasi u lag per here te dyte vetem nga ferkimet. Me rrembim me terhoqi zingjirin , u perkul mbi tavoline dhe mu lut :- aman se nuk duroj ma fute brenda.
 E kapa nga beli , terhoqa vithet e saje dhe ja rrasa brenda .Ooo filloj te bertiste por shpejt e shpejt i vendosa doren gojes duke i thene mos se na degjon roja.Une vazhdoja me shum epsh dhe ajo shtergonte trupin nga dhimbjet. Ne kulmin e epshit u mundova te terhiqesha ,por nuk arrita perkundrazi i dhash me fort  dhe e gjith sp. ja lashe brenda. U largova pak por vajza ishte mbetur si e ngrire dhe nuk levizte fare. I shqetsuar i thirra Luljeta,Luljata por ajo nuk degjohej. E mora hopa dhe e shtriva mbi tavolin duke e levizuar e thirrur here pas here.
pas disa minuta hapi syte levizi krahet duke leshuar nje ooooffff te thelle . U ngrit ,mu hodh ne qafe ashtu si ishte e shveshur dhe me puthte pa rreshtur . Edhe une e puthja dhe e shterngoja fort ne gjoks. Keshtu kaluam momentet me te bukura intime, momente te paharruera ne kujtesen time .

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons