Forumi Kuq E Zi
Përse janë të mirë filmat pornografikë? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Përse janë të mirë filmat pornografikë? Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Përse janë të mirë filmat pornografikë? Empty Përse janë të mirë filmat pornografikë? prej Wed 18 Sep 2013, 16:46

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Përse janë të mirë filmat pornografikë? F.0918075502462_m

Nëse ende nuk keni provuar që të argëtoheni me filma për të rritur dhe dëshironi që të provoni, bëhuni të guximshëm. Po ju japim disa fakte të cilat do të mund t’ju bëhen motivim plotësues.
Filmat e këtillë mund t'i ngjallin epshet, por vetëm nëse për këtë gjë pajtohen të dy partnerët. Ata, gjithashtu kanë nevojë për të diskutuar se si të rivendosin pasionin në marrëdhënien e tyre. Vartësia nga filmat pornografikë lidhet me distancën emocionale, prandaj një gjendje e tillë kërkon ndihmë profesionale.
Ju japin shansin që të hulumtoni seksualitetin tuaj
Është me rëndësi që derisa jeni duke hyrë në botën e të rriturve, të kuptoni se çka ju pëlqen, kush ju tërheq, çka nuk ju pëlqen... Shikimi i këtyre filmave do t’u ndihmojë njerëzve që mendojnë se jeta seksuale u është e keqe.

Mund t’ju relaksojnë
Shikimi i filmave pornografikë ju bën të masturboni, ndërkaq zbrazja e këtillë bën që njeriu të ndihet i kënaqur, i relaksuar, i qetë... Masturbimi mund të ulë edhe nivelin e stresit dhe anksiozitetit.

Mund të mësoni gjëra të reja
Megjithatë në filma erotikë mund t’i shihni edhe disa lëvizje dhe poza lehtë të praktikueshme, për të cilat më parë nuk keni ditur. Gjithsesi nuk do t’i provoni mu të gjitha që i shihni në këta filma, mirëpo nëse diçka ju duket posaçërisht e këndshme - provojeni.

Do t’i zbuloni fantazitë tuaja të fshehta
Filmat pornografikë shikoni në privatësi të plotë, andaj nuk do të ketë kush t’ju gjykojë dhe t’ju bëjë që të ndiheni keq. Megjithatë, pikëpamja e tyre duhet të jetë e kufizuar. Partnerët gjithashtu kanë nevojë për të diskutuar se si të rivendosin pasionin në marrëdhënien e tyre. Nëse njëri nga partnerët është i varur nga storiet e tilla, ndihma profesionale mund të jetë e nevojshme.

Do të jetë më këndshëm t’i shikoni me partnerin
Kur është fjala për partnerin, përse nuk provoni që bashkë të shikoni filma erotikë. Që të dytë mund të mësoni ide të reja, ndërkaq do të jetë rasti i mirë që ta njihni edhe më shumë njeri-tjetrin. Përveç kësaj, kjo aventurë është shumë argëtuese dhe që të dytë në çast do të emocionoheni. /Telegrafi/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons