Forumi Kuq E Zi
Ngec me kokën te shkallët, teksa bënte seks... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ngec me kokën te shkallët, teksa bënte seks... Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ngec me kokën te shkallët, teksa bënte seks... D0c3ead1-21a9-4126-b13a-f7ab186d7e10---0-

Sipas asaj që raporton gazeta "Ria Novosti", gruaja ka mbetur e bllokuar me kokën mes të çarës së parvazit të shkallëve.

Pasioni i tepër gjatë seksit i ka kushtuar shtrenjtë një 46-vjeçareje ruse. Sipas asaj që raporton gazeta "Ria Novosti", gruaja ka mbetur e bllokuar me kokën mes të çarës së parvazit të shkallëve, teksa po kryente marrëdhënie në shkallët e pallatit ku banon. U desh ndërhyrja e zjarrfikësve për ta nxjerrë nga ai vend, ndërkohë që kurioz është fakti se partneri e kishte lënë në atë pozicion, duke ikur me vrap pa lënë gjurmë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons