Forumi Kuq E Zi
Zbuloni disa arsye pse nuk keni fat ne dashuri Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Zbuloni disa arsye pse nuk keni fat ne dashuri Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Zbuloni disa arsye pse nuk keni fat ne dashuri Ndarja10

Gjithmone ekzistojne shkaqet per shkak te te cilave ndodhe dicka, si per gjera te mira, ashtu edhe per ato te keqija. Nese nuk ju ecen fati ne dashuri, eshte koha te zbuloni perse ju ndodh ashtu.

U tregoni te gjitheve per lidhjen tuaj
Natyrisht se do te lavderoheni para shoqeve kur te keni nje dashnor te ri, mbase edhe do t’ua tregoni disa detaje per lidhjen tuaj, mirepo edhe ua tregoni te gjithave cdo segment te marredhenies suaj, - dashnorit tuaj kjo gje me siguri nuk i pelqen. Nese e teproni edhe me shfaqjen e tepruar te dashurise suaj ne Facebook, ka mundesi te ndihet teper i tendosur. Ne fillim te lidhjes kushtoni kujdes per ate se cka flisni, ne menyre qe te mos e frikesoni shume dhe te mos e largoni nga vetja.

Kriteret e ashpra
Jane gjera te njohura qe cdokush i do disa gjera te caktuar te partneri i vet, mirepo nese keni kerkesa te ashpra se si do te duhej te dukej i dashuri juaj, me ke do te duhej te shoqerohej dhe si do te duhej te sillej, nuk do te jeni te kenaqura me askend. Zbusni kriteret.

Jeni kembengules
Porosia e mengjesit, ftesa pas mengjesi, pastaj edhe nje porosi para kafjalli, pas ketyre gjithsesi edhe disa porosi pasdite dhe edhe nje para se te fle gjume... Ndoshta ju mendoni se ne kete menyre do t’i tregoni se e dashuroni, nderkaq atij i duket se si ia keni vene lakun rreth qafe me te cilin po e shtrengoni me secilen porosi apo me secilen ftese te re. Nuk ka gje te keqe t’ia kushtoni tere vemendjen, mirepo kujdesi i tepruar mbase do ta ngufase dhe do ta largoje nga ju.

I tregoni per ish te dashurit
Vazhdimisht, per cdo dite, ne cdo situate. Po qe se me cdo veprim tuajin i tregoni se si ish i dashuri kete gje apo ate gje e ka bere me mire apo me keq, do t’ju kuptoje sikur pikerisht deshironi te jeni me ish te dashurin dhe se si po vuani per kohet e kaluara.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Jeni kembengules
Porosia e mengjesit, ftesa pas mengjesi, pastaj edhe nje porosi para kafjalli, pas ketyre gjithsesi edhe disa porosi pasdite dhe edhe nje para se te fle gjume... Ndoshta ju mendoni se ne kete menyre do t’i tregoni se e dashuroni, nderkaq atij i duket se si ia keni vene lakun rreth qafe me te cilin po e shtrengoni me secilen porosi apo me secilen ftese te re. Nuk ka gje te keqe t’ia kushtoni tere vemendjen, mirepo kujdesi i tepruar mbase do ta ngufase dhe do ta largoje nga ju.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Klio

Klio
Moderator
Moderator
I tregoni per ish te dashurit
Vazhdimisht, per cdo dite, ne cdo situate. Po qe se me cdo veprim tuajin i tregoni se si ish i dashuri kete gje apo ate gje e ka bere me mire apo me keq, do t’ju kuptoje sikur pikerisht deshironi te jeni me ish te dashurin dhe se si po vuani per kohet e kaluara.


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons