Forumi Kuq E Zi
Me cfar ngjajn hartat e shteteve? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Me cfar ngjajn hartat e shteteve? Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Me cfar ngjajn hartat e shteteve? Empty Me cfar ngjajn hartat e shteteve? prej Fri 07 Jun 2013, 17:03

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ja me çfarë na ka krahasur një person në internet, i cili s’ka dashur të identifikohet.

Nëse dikush na pyet se me çfarë ngjan harta e Italisë, të gjithë e dimë. Ajo ngjan me një çizme. Por zor se do të mund të gjenim ngjashmëri për hartat e vendeve tjera. E këtë ka arritur ta bëjë një person në internet që s’ka dashur të identifikohet, i cili Shqipërinë e krahason me një prezervativ, Norvegjinë me një spermatozoid, ndërsa Serbinë me një dinozaur.

Me cfar ngjajn hartat e shteteve? F656da10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

2Me cfar ngjajn hartat e shteteve? Empty Re: Me cfar ngjajn hartat e shteteve? prej Sun 09 Jun 2013, 16:44

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Me cfar ngjajn hartat e shteteve? 1416650876 Me cfar ngjajn hartat e shteteve? 1416650876 Me cfar ngjajn hartat e shteteve? 1416650876


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons