Forumi Kuq E Zi
A eshte i dashuruar me ju? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
A eshte i dashuruar me ju? Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1A eshte i dashuruar me ju? Empty A eshte i dashuruar me ju? prej Tue 07 May 2013, 13:31

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
A eshte i dashuruar me ju? 3810
Nëse doni që ta dini një gjë të tillë; duhet të kërkoni disa shenja, të cilat është shumë lehtë të shihen.
Sillet si zotëri
Kur jeni vetëm ju diku jashtë në një takim, a sillet me ju sikur të ishit e dashura e tij? Nëse ai largon karrigen që ju të uleni, ofron të paguajë për ju dhe insiston t'ju ndihmojë kur keni nevojë,do të thotë se keni rëndësi të madhe për të.
Flirton
Nëse ju keni rëndësi për të më shumë se një mike, ai nuk mund të durohet e të mos flirtojë. Ai mundohet që t'ju bëjë pyetje personale në një mënyrë qesharake, jo vetëm kur jeni me miq të tjerë, por edhe kur jeni vetëm ju të dy.
Nuk flet për vajza të tjera
Kur një mashkull e pëlqen një femër dhe nuk ia ka shprehur pëlqimin apo dashurinë, ai do të mundohej ta bënte këtë sa më të qartë që është e mundur pa e zbuluar direkt të vërtetën. Ai do të mundohet të shmangë bisedat për femrat e tjera, duke u munduar ta transmetojë mesazhin se nuk i bën për të tjerat, por vetëm për ju.
Dëshiron të kaloni kohë bashkë
Edhe kur jeni me miq të tjerë, a mundohet ky person që të arrijë te ju, duke tejkaluar të gjithë miqtë e tjerë? Nëse ai mundohet në mënyrë konstante të jetë afër teje, kjo do të thotë se ai është qartësisht shumë i interesuar. Kjo mund të jetë pak e koklavitur nganjëherë, sepse ka raste kur thjesht mund t'i pëlqejë biseda me ju. Por, herën tjetër kur të jeni bashkë me miq të tjerë, në mes të bisedës kërko falje dhe largohu me miket e tjera, për të parë nëse ofrohet që të vijë me ju.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

2A eshte i dashuruar me ju? Empty Re: A eshte i dashuruar me ju? prej Fri 10 May 2013, 11:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nuk flet për vajza të tjera
Kur një mashkull e pëlqen një femër dhe
nuk ia ka shprehur pëlqimin apo dashurinë, ai do të mundohej ta bënte
këtë sa më të qartë që është e mundur pa e zbuluar direkt të vërtetën.
Ai do të mundohet të shmangë bisedat për femrat e tjera, duke u munduar
ta transmetojë mesazhin se nuk i bën për të tjerat, por vetëm për ju.
serish sme intereson asnje mashkull nicku flet vett


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3A eshte i dashuruar me ju? Empty Re: A eshte i dashuruar me ju? prej Sun 19 May 2013, 06:54

Klio

Klio
Moderator
Moderator
pff tgjith jan njelloj...jo e tgjith ka e nga ato qe tdun mi e askujt


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

4A eshte i dashuruar me ju? Empty Re: A eshte i dashuruar me ju? prej Tue 18 Jun 2013, 05:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
pfffffff i kam vu vizen e kuqe per kshu gjonash smerrem me....tgjith ni qellim kan ni mendje kan


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5A eshte i dashuruar me ju? Empty Re: A eshte i dashuruar me ju? prej Fri 02 Aug 2013, 18:31

luani

luani
Administrator
Administrator
nuk e di .

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons