Forumi Kuq E Zi
MOS SHKO................... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
MOS SHKO................... Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1MOS SHKO................... Empty MOS SHKO................... prej Sat 20 Apr 2013, 05:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ashtu si me le keshtu pertoke ndjehesha dhe ndjehem...
por tani po realizoje ate qe bere...
ashtu ndihesha nje SHKRETETIRE por
po kuptoje SE UNE VLEJE SHUME E ME SHUME
AQ SA TY STA MERR MENDJA....
NESE TI SME FALE LUMTURI
DI SE EKZISTON DIKUSH DIKU QE DO ME FAL DASHURI
DO ME MBESHTES....DO JETE FORCA IME.....
DO SHEROJE ATE SHENJE PLAGE QE LE TI...

TANI JEMI SHUME LARG MGJ TE THEM SE TE KAM XHAN
DHE TE FALENDEROJE PER MESIMET QE ME FALE


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO................... prej Sat 20 Apr 2013, 05:27

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Mos shko tek urrejtja

Mos e ler urrejtjen te te çoje

ne shtepine e vet,
falenderoje per ftesen dhe mos shko
Urrejtja eshte zonje e padrejte,
trajton njerzit me te

keq,
trajton zemrat pa respekt
I dashuri im mos shko tek urrejtja ,
eshte shtepi me nam te keq

Te dua si lotin qe e derdhi per ty,
e se
te dua aq shume, ti mos me mbaj meri
te dua si vdekjen, qe e dua pa ty,
e se te dua aq shume, ti mos me mbaj meri
te

dua si djallin ne pabesi,
e se te dua aq shume, ti mos me mbaj meri
te dua si furtuna don stuhi,
e se te dua aq

shume, ti mos me mbaj meri
te dua si inatin ne xhelozi,
e se te dua aq shume, ti mos me mbaj meri
te dua si

zhgenjimin ne padrejtesi,
e se te dua aq shume, ti mos me mbaj meri
te dua si verbimin ne nje fshehtesi,
e se te dua
aq shume, ti mos me mbaj meri
te dua si shikimin ne nje dashuri,
e se te dua aq shume, ti mos me mbaj meri
te dua si

dashurine qe kam per ty,
e se te dua aq shume, ti mos me mbaj meri


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO................... prej Sat 20 Apr 2013, 05:27

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Shko se dikush tjeter po te pret
Shko se nje MOS SHKO................... 871976 tjeter te therret
Shko e me le vetem te vuaj …
Shko sepse Zoti keshtu e paska shkruar
Shko e me le vetem te qaj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO................... prej Sat 20 Apr 2013, 05:28

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
shko loti im i shpiritit
shko dashuria ime e marre
shko e mos e kthe me koken
shko nuk eshte me si me pare
shko dhe harrom mua
shko dhe mbylle porten e kujteses
shko vazhdo rrugen qe ke nisur
shko se dhe pa ty i gjej kthesat
^^E JETES ^^


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO................... prej Sat 20 Apr 2013, 05:28

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ti u largove
E di qe me dashurove
Perse ti shkove
Kurr as vet ti ket nuk e mendove
Shum gjera premtove
Por agje nuk realizove
Me endrra jetove
Realitetin kurr se pranove

DASHURIA


eshte


DRAM


PUTHJA


eshte
KOMEDI


NDARJA


eshte


TRAGJEDI


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO................... prej Sat 20 Apr 2013, 05:29

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e pranoj se tdu me shum se veten
e pranoj se per ty do jepja jeten
ndaj te lutem te them mos ik
pasi trri pa ty kom shum frik
ndaj te them mos shko
sepse zemra ime shum tdo
mos shko kthehu serish pasi tdu shum
tpakten si kujtim dilme naten ngjum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO................... prej Sat 27 Apr 2013, 05:52

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
pa u pershendetur

8MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO................... prej Fri 10 May 2013, 11:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se tgjith kan inat qe ne tdy duhemi shum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO................... prej Sat 25 May 2013, 13:36

Klio

Klio
Moderator
Moderator
se te dua shum


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

10MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO................... prej Mon 27 May 2013, 07:37

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se smundem tjetoj pa ty


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO................... prej Fri 02 Aug 2013, 18:32

luani

luani
Administrator
Administrator
te lutem...

12MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO................... prej Thu 08 Aug 2013, 06:07

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo mos me vritt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO................... prej Tue 13 Aug 2013, 15:39

luani

luani
Administrator
Administrator
me prit, se do te vij

14MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO................... prej Sat 07 Sep 2013, 15:38

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ta dije sesa te dua sdo ikje kurr larg nga mua


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons