Forumi Kuq E Zi
The best of Youtube Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
The best of Youtube Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

FUNNY PICTURES - FOTO QESHARAKE & INTERESANTE

   nga Vizitor
0728prej Wed 11 Jan 2012, 09:46 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Qeni që xhiron macen

   nga $EB@$TJ@N
0485prej Sun 04 Dec 2011, 12:44 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Qenin e zë gjumi në këmbë

   nga $EB@$TJ@N
0439prej Sun 04 Dec 2011, 12:34 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sekreti i logos së NATOS

   nga $EB@$TJ@N
0621prej Sat 22 Oct 2011, 16:28 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

GJENIU i papare i modifikimeve te vidjove

   nga INERCIALpeace
2415prej Mon 03 Oct 2011, 18:22 nga INERCIALpeace Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Goditje perfekte kunder Justin Bieber

   nga $EB@$TJ@N
0514prej Wed 28 Sep 2011, 17:42 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

shikoni pak kete vidjon

   nga INERCIALpeace
2513prej Thu 22 Sep 2011, 15:34 nga Milanisti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shikoni si parkohet makina

   nga $EB@$TJ@N
2602prej Thu 22 Sep 2011, 15:31 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Per dike

   nga Vizitor
8529prej Sat 23 Jul 2011, 20:52 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Takimi i pare i nje tribu-je me njeriun "e bardhe". Tribu e izoluar nga qyteterimi.

   nga $EB@$TJ@N
1459prej Wed 13 Jul 2011, 19:41 nga Altin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

SKYDIVE

   nga $EB@$TJ@N
0413prej Wed 13 Jul 2011, 14:28 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Iluzione optike

   nga $EB@$TJ@N
2698prej Sat 09 Jul 2011, 17:19 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sherr femrash

   nga $EB@$TJ@N
3920prej Thu 07 Jul 2011, 20:47 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

SPEKTAKEL MOTORRAS & MAKINASH

   nga INERCIALpeace
9498prej Sat 02 Jul 2011, 10:50 nga INERCIALpeace Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Arti i Caffe

   nga $EB@$TJ@N
0355prej Thu 16 Jun 2011, 20:17 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Makina e seardhmes

   nga $EB@$TJ@N
1414prej Thu 16 Jun 2011, 19:12 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

E pabesueshme... Osama Binladen eshte Barack Obama

   nga $EB@$TJ@N
2754prej Tue 07 Jun 2011, 07:59 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Video cartoni animati 3D

   nga $EB@$TJ@N
25973prej Mon 06 Jun 2011, 21:19 nga INERCIALpeace Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nje video plot mister.Alien apo nje ''kozmetike''elektronike..?

   nga $EB@$TJ@N
0449prej Wed 01 Jun 2011, 19:35 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

A e besoni? Justin Bieber eshte 51 vjec

   nga $EB@$TJ@N
1692prej Fri 20 May 2011, 12:50 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ulje perfekte e Aeroplanit me motorre te fikur

   nga $EB@$TJ@N
0481prej Mon 16 May 2011, 13:04 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ndryshimi i nje luleje .

   nga Vizitor
1579prej Sat 14 May 2011, 11:02 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ortek gjigand ne Malin Cheget...

   nga $EB@$TJ@N
0633prej Sat 14 May 2011, 10:01 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

GJarpri ka ngren nje hipopotam

   nga $EB@$TJ@N
11029prej Wed 11 May 2011, 14:41 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Roboti femer

   nga $EB@$TJ@N
0437prej Wed 11 May 2011, 14:39 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Gjarpni ne Kosove

   nga $EB@$TJ@N
3817prej Wed 11 May 2011, 13:41 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shikoni sa thjesht eshte qe te pikturosh

   nga Vizitor
0681prej Tue 10 May 2011, 12:56 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

SHIKONI CFARE NDODHI NE NJE VARRIM !!!

   nga $EB@$TJ@N
1814prej Tue 10 May 2011, 12:52 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nje ndeshje plot me dashuri

   nga $EB@$TJ@N
0465prej Mon 09 May 2011, 19:58 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fiket autobusi, pasagjerët i japin një të shtyrë

   nga $EB@$TJ@N
0416prej Mon 09 May 2011, 19:52 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shikoni cbejn Nxenesit neper shkolla

   nga $EB@$TJ@N
1406prej Mon 09 May 2011, 19:49 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Të thyesh pllakat e porcelanit dhe shalqinjtë me gjoks!!!

   nga $EB@$TJ@N
0444prej Mon 09 May 2011, 19:46 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Benzi me 3 rrota VETEM NE SHQIPERI!!!

   nga $EB@$TJ@N
0440prej Mon 09 May 2011, 19:43 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ngjitje shkallesh tek City park

   nga $EB@$TJ@N
0415prej Mon 09 May 2011, 19:41 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

E PABESUSHME DEMI NGJITET TE SPEKTATORET

   nga $EB@$TJ@N
0386prej Mon 09 May 2011, 19:30 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shikoni sa budallenj jane policet !!!

   nga $EB@$TJ@N
0468prej Mon 09 May 2011, 19:28 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vidioja me e tremshme ne bote !!! hahahah

   nga $EB@$TJ@N
0487prej Mon 09 May 2011, 19:25 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vizime rrugesh ne Kosove

   nga $EB@$TJ@N
0412prej Mon 09 May 2011, 19:19 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Profesori rref nxenesit ne shkoll

   nga $EB@$TJ@N
0467prej Mon 09 May 2011, 19:14 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Gomari ne vark

   nga $EB@$TJ@N
0425prej Mon 09 May 2011, 19:13 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Juggling ......

   nga $EB@$TJ@N
0478prej Sun 08 May 2011, 18:57 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Beni kamra te fsheta po deshet

   nga $EB@$TJ@N
01321prej Fri 06 May 2011, 13:32 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Temat [42]

  Mbrapsht në krye

The best of Youtube Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Moderatorët : Administrator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi