Forumi Kuq E Zi
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? - Faqe 4 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? - Faqe 4 Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 4 e 4]


Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
cop cop


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
keq

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:si me shi si me diell


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
pa dashuri,zi e me zi

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
si me qen jermsh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
keq,semure pa asken prane vetes

Vesa

Vesa
e zymt

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
shum e merziturrr


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
kendoj kengen e bukur : Shi ne Tirane .

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
si pa dashuri

luani

luani
Administrator
Administrator
sikur te ecesh ne xhade permes ketij shiu pa cader.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
veq shoh shiun


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
hiq ,do rri brnda te mos lagem .

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e qett se ndjenjen e dashuris se di qesht ndaj nuk them gje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Si me qene nje nat te acart ,jashte nen qiellin e hapet .

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo e aq mir sa duhet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
jo mire ,kendoj kengen -" shi ne Tirane"

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
normale pa asnje ndjenj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
do te ndihesha shum mire po te kisha pran (ate qe vec une e di )

Angel

Angel
Princeshe
Princeshe
Ndonjeher kemi nevoj te jemi dhe vetem, e pse mos te japim rstin qe ta duam dhe veten por vetem te dhurojm.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E MRZ


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Jo mire.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e shoh shiun qe pikon pa ndalu
po unn rri ne nje cep tdhomes per ty tu mrndu
dikur ne ket koh me shi ishhim un edhe ti
ndersa sot jo me
eh ky shiu mjer sa koh tkqija nmendje po mle


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Klio

Klio
Moderator
Moderator
e trisht


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e mendume


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 4 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons