Forumi Kuq E Zi
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? - Faqe 2 Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 4]


Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:si me shi si me diell

Vizitor

Anonymous
Vizitor
I vetmuar

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
njesoj

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Berti shkruajti:I vetmuar

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
nuk ndikon shiu ne mua

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
cop cop Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? - Faqe 2 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
cop e grim

Vizitor

Anonymous
Vizitor
cop cop

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
ligeshtohem Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? - Faqe 2 1416650876

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
si gjith ditet e tjera kur bie shi, te jesh ne mes te shiut pa cader se kush e ka mendjen te dashuria aty, aty futja vrapit gjej na nje vend qe mos te lagesh, pa per te menduar per dashurin ka koh ahahhaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Nitta

Nitta
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:si gjith ditet e tjera kur bie shi, te jesh ne mes te shiut pa cader se kush e ka mendjen te dashuria aty, aty futja vrapit gjej na nje vend qe mos te lagesh, pa per te menduar per dashurin ka koh ahahhaha
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? - Faqe 2 2932540754 Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? - Faqe 2 2932540754

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:si gjith ditet e tjera kur bie shi, te jesh ne mes te shiut pa cader se kush e ka mendjen te dashuria aty, aty futja vrapit gjej na nje vend qe mos te lagesh, pa per te menduar per dashurin ka koh ahahhaha
shum i menqur na ke dal bre djal Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? - Faqe 2 1416650876

SpOrTiStI

SpOrTiStI
VIP
VIP
Lol sa koh me shi e pa dashuri na kan kaluar aq te mira qofshin ...

Une mir ndihem jo keq sidomos kur bije shi dal dhe lagem ne shi per qejf Very Happy

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Njesoj se bie se s bie...0 me bisht Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? - Faqe 2 1416650876

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Rehat dhe qete

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Keq

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
shkoi te dashuria neper shi

Vizitor

Anonymous
Vizitor
njesoj....

Vizitor

Anonymous
Vizitor
pergjumesh

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:shkoi te dashuria neper shi
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? - Faqe 2 1416650876 Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? - Faqe 2 1416650876

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Njesoj

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:si gjith ditet e tjera kur bie shi, te jesh ne mes te shiut pa cader se kush e ka mendjen te dashuria aty, aty futja vrapit gjej na nje vend qe mos te lagesh, pa per te menduar per dashurin ka koh ahahhaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
shume keq

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nuk e di Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? - Faqe 2 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:shume keq

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Rehat


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Juventini

Juventini
i/e perjashtuar
i/e perjashtuar
Vizitor shkruajti:........................................................................................................ERRESIRE

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Mire


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Nuk me ben pershtypje fare .. njesoj ndjehem.....

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Frymoj lirshem


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons