Forumi Kuq E Zi
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 4]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
si peshku pa uj


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
kot

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kot kot fare, ste rrihet hic


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Si mace e vetmuar Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 1416650876

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Shume e trishtuar....

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
si zog i lagurSi ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 1416650876

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
si pule e lagur

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
Esmira shkruajti:si zog i lagurSi ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 1416650876

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
bosh

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
s'ndjej asgjeSi ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 1416650876

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
.............

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
Esmira shkruajti:s'ndjej asgjeSi ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 1416650876

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 1141667947 i trishtuar.

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Si mace e vetmuar Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 1416650876

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 988064290 si kjo macja ketu Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 1416650876

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ne koh me shi mebrdhi, sidomos kur jam ne shi hahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
Esmira shkruajti:si zog i lagurSi ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 1416650876

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
kot

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@Aldo shkruajti: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 988064290 si kjo macja ketu Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 1416650876
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 1416650876 Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 1416650876 Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 1416650876 po he njeher te degjoj Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....? 988064290

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ne koh me shi mebrdhi, sidomos kur jam ne shi hahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Nitta

Nitta
Antar Special
Antar Special
...??

Vizitor

Anonymous
Vizitor
3333 3333 3333 3333 3333 3333

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Shume mire e ndjej


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Vizitor

Anonymous
Vizitor
........................................................................................................ERRESIRE

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
hiq mir

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
I trishtuar.

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
si e dehur

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
si me shi si me diell

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po te jem ne shi e pa cader, si pul e lagur ndihem ahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 4]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons