Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1 A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Fri 20 May 2011, 22:55

Vizitor

avatar
Vizitor
A ndjeheni te dashuruar ma parterin/en tuaj?

2 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Sat 21 May 2011, 08:29

Milanisti

avatar
VIP
VIP
normal qe po

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

3 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Sat 11 Feb 2012, 07:52

Vizitor

avatar
Vizitor
Po edhe kur s keni partner more s eshte tema vetem per ata qe jan te lidhur .....une po filloj te ndihem

4 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 14 Feb 2012, 21:26

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
normal qe ndihem, shum bilez


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

5 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Mon 26 Mar 2012, 23:25

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Po shume


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

6 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 14:28

Vizitor

avatar
Vizitor
Ndihem me duket 3333

7 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 16:56

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Ndjehem


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

8 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 18:10

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Po shume shume shume..................

9 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 18:18

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:Po shume shume shume..................
Qe kur keshtu ti?

10 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 18:20

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Po shume shume shume..................
Qe kur keshtu ti?

Qe diten e merkure

11 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 18:20

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Aldo shkruajti:Po shume shume shume..................
Qe kur keshtu ti?

Qe diten e merkure
HAHAHA Shyqyr ..gezohem per ty.

12 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 18:24

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Po shume shume shume..................
Qe kur keshtu ti?

Qe diten e merkure
HAHAHA Shyqyr ..gezohem per ty.

Po ti nuk ju pergjigje kesaj pyetjeje?

13 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 18:25

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Aldo shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Aldo shkruajti:Po shume shume shume..................
Qe kur keshtu ti?

Qe diten e merkure
HAHAHA Shyqyr ..gezohem per ty.

Po ti nuk ju pergjigje kesaj pyetjeje?
Kur them une qe s lexon asgje me vemendje ti..te vjen inat

14 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 18:28

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Kristina shkruajti:Ndihem me duket 3333

Me fal se nuk e kisha lexuar,po pse duhet te qash nuk e kuptoj,nuk eshte keq te dashurohesh.

15 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 18:33

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:
Kristina shkruajti:Ndihem me duket 3333

Me fal se nuk e kisha lexuar,po pse duhet te qash nuk e kuptoj,nuk eshte keq te dashurohesh.
Se di more eshte keq apo mire na e thuaj ti qe dashuron

16 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 18:36

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:Ndihem me duket 3333

Me fal se nuk e kisha lexuar,po pse duhet te qash nuk e kuptoj,nuk eshte keq te dashurohesh.
Se di more eshte keq apo mire na e thuaj ti qe dashuron

Mire eshte

17 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 18:38

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Aldo shkruajti:
Kristina shkruajti:Ndihem me duket 3333

Me fal se nuk e kisha lexuar,po pse duhet te qash nuk e kuptoj,nuk eshte keq te dashurohesh.
Se di more eshte keq apo mire na e thuaj ti qe dashuron

Mire eshte
E po meqe e thua ti po dashurohem e une

18 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 18:40

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:Ndihem me duket 3333

Me fal se nuk e kisha lexuar,po pse duhet te qash nuk e kuptoj,nuk eshte keq te dashurohesh.
Se di more eshte keq apo mire na e thuaj ti qe dashuron

Mire eshte
E po meqe e thua ti po dashurohem e une

19 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 19:33

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
po

20 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 19:38

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
jo

21 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 19:39

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
po

22 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 19:40

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Po

23 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 19:41

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
heeeeeeem ore aldo pa hajde rrefeu pak te une ca jan keto me qenke dashuruar dhe une se dikam

24 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Tue 27 Mar 2012, 19:42

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:heeeeeeem ore aldo pa hajde rrefeu pak te une ca jan keto me qenke dashuruar dhe une se dikam
rrefehu se ke bere krime

25 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Fri 06 Apr 2012, 00:56

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Po ndjehem


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

26 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Fri 06 Apr 2012, 05:53

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Kohe pas kohe....

27 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Fri 06 Apr 2012, 07:17

Vizitor

avatar
Vizitor
Po ndihem.

28 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Fri 06 Apr 2012, 08:26

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
po edhe jo

29 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Fri 06 Apr 2012, 13:12

Vizitor

avatar
Vizitor
pse moj

30 Re: A ndjeheni i/e dashuruar ! prej Fri 06 Apr 2012, 13:15

Melodia

avatar
Princeshe
Princeshe
ne kete moment se di as un akoma duhet ta kuptoj kete gje

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons