Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pse nuk kemi kohe të studiojmë. .? prej Sat 19 May 2012, 21:49

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pse nuk kemi kohe të studiojmë. .?
.
Gjatë vitit ne kemi 365 ditë për të studiuar.
52 prej tyre janë të diela, kështu që mbeten 313 ditë.
Ditëve të verës është tepër nxehtë për tu përqendruar tek mësimet, kështu që mbeten 263 dite.
Zakonish...t një person fle 8 orë në dite, që bëjnë 122 ditë në total, tani mbeten 141 ditë për të studiuar.
Ne shpenzojmë 1 orë në ditë duke bërë diçka që na pëlqen (hobi) që bën gjithsej 15 ditë në vit.
Kështu mbeten 126 ditë.
Ne shpenzojmë 2 orë duke ngrënë, që heq edhe 30 ditë.
Mbeten 96 ditë për të studiuar.
Gjatë vitit, 90 ditë i kalojmë jashtë.
Rrjedhimisht, mbesin vetëm 6 ditë për të studiuar.
Rreth 3 herë në vit jemi të lodhur, ndaj mbeten 3 ditë.
Kush ka kafshë shtëpiake, shpenzon 2 ditë në vit për ti shëtitur ato.
Ngel vetëm një ditë për të studiuar, që është ditëlindja jonë. . .


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons